Wpis z mikrobloga

Profesor Bhakdi - szur czy nie szur?

Argumenty za tym że to nie szur:
- wykształcenie i dorobek - megawysoki wskaźnik Hirscha, kierowanie przez lata poważaną katedrą w Niemczech,
- spójna argumentacja
- fakty: szczepionki powodują (w ultrarzadkich przypadkach) m.in. zakrzepicę, zapalenie osierdzia, syndrom Guillain-Barre.

Argumenty że to szur:
- Mainstream nazwał go "szurem".

Bardzo liczę na rzeczową dyskusję, tj. np. "o lol, co za debil, napisał że spike krąży w krwiobiegu, a on zostaje tylko w ramieniu"

#koronawirus

Bhakdi to

  • Szur 56.5% (396)
  • Nieszur 43.5% (305)

Oddanych głosów: 701

  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakty: szczepionki powodują (w ultra rzadkich przypadkich) m.in. zakrzepicę, zapalenie osierdzia, syndrom


@Dutch: No ale co w tym dziwnego albo świadczącego mocno przeciwko szczepionce? Wszystkie leki powodują jakieś efekty uboczne, niektóre w bardzo rzadkich przypadkach bardzo poważne.
  • Odpowiedz
@Dutch:

Bhakdi has made a number of false statements about the COVID-19 pandemic, saying that the pandemic is a "fake", that face masks and quarantines are "nonsense" and that the COVID-19 vaccines are deadly and will decimate the global population.[3]

He has been otherwise criticised for his theses on the COVID-19 pandemic; according to Medical Tribune [de], they are considered unscientific by a majority of experts.

Bhakdi's claims, in particular in his YouTube videos and in the book Corona Fehlalarm?, have been extensively fact-checked and found to be variously unsubstantiated, misleading, or
  • Odpowiedz
@Dutch: twierdzenia tego typa zostały uznane za fejki i foliarstwo. Wszystko jest w poprzednim komentarzu

Może ty byś się merytorycznie odniósł dlaczego został uznany za foliarza i siewcę fejków? Dlaczego uniwersytet na którym wykładał wydał oświadczenie że nie popiera jego twierdzeń?
  • Odpowiedz
@kozackikozak:

Ja poprosiłem o merytoryczne argumenty

Merytoryczne argumenty masz w załączonym filmiku.

a ty się zagotowałeś jakby ktoś ci wyzywał matkę XD

Au contraire, przyjacielu, ja tylko kisnę z tego jak wasza strona "pronaukowa" leży na łopatkach gdy pada pytanie o konkrety.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@kozackikozak: zdebunkowany bo fakt czekerzy uznali to za fejk.

Trzymajcie mnie bo się obsram ze śmiechu xD

A jak tam stanowisko fakt czekerow odnośnie laboratoryjnego pochodzenia wirusa? Zmalało urosło?
  • Odpowiedz