Wpis z mikrobloga

Czemu @Carlit0 nie usunął jeszcze konta? Trump już nie będzie prezydentem. Ukryta siła shy voters okazała się nie do powstrzymania jak konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to mówił wielki bestia z wadowic: Wymagaj od siebie resztek honoru i godności nawet gdy jesteś pisowskim podludziem i nikt od ciebie nie wymaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W imieniu wszystkich oszukanych w tym mnie, który z innym podludziem założył się również o trumpa również o usunięcie konta a potem ten podludź pousuwał komentarze: zmuśmy tego robaka @Carlit0 do usunięcia konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atomizer69: To nie zgadłeś, jestem czynnym aktywista jednej partii i nie nie zgaduj, nie jest to PiS. Uczą nas m.in kultury do przeciwnika politycznego, no chyba że lubisz oglądać to bydło, co się wyzywa w TV ;)

@cwlmod: No nie jesteś sędzia w tym sporze, znam ludzi co popierają PiS i nie są debilami, nie siedzą na wykopie i nie wyzywają ludzi. A to że mają inne poglądy polityczne nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: Ale Oni uważają ze Ty jesteś idiota bo masz inne zdanie. Jak niby udowodnisz ze nie jesteś? Bo wiesz to i już?

@przodowyryl: W łeb się #!$%@?. Ciekawe jakby Twój tatuś głosował na PiS to byś to za to zabił dzbanie a
@69guziec: ale dyskusje lewica prawica srica to sie w tym kraju skończyły kilka lat temu. Teraz to już jest wojna i fakt że większość ludzi udaje że jej nie ma jest powodem dla którego ten kraj jest ebany jak tajska dziwka za 5$.
Jak ktoś popiera pis i to co robią z tym krajem to jest niebezpiecznym imbecylem i problemem który jakoś trzeba rozwiązać.
Oni sie sami zdehumanizowali ( ͡°
@69guziec: lewica? XD powiedz tam ziomeczkom że jeśli chcą walczyć z pisem o elektorat bezrobotny, niewykwalifikowany i niewykształcony motłoch to mogą już zacząć odpalać protokół konfederacja i wydawać filozofie xd, sprzedawać suplementy na sprawiedliwość społeczną i robić jakieś patostreamy w stylu JKM.
Stracili mnie jak stwierdzili że 6brutto to bogata klasa średnia która ma łożyć na madki bolki XD
@Atomizer69 mam gdzieś politykę lewicę prawice ale co Wy się sracie o usunięcie konta xD to już nie pierwszy raz jak coś takiego widzę. Typ usunie i zaraz założy nowe. Jaki z tego profit? Portal ze śmiesznymi obrazkami a napinacie się bardziej niż plandeka na żuku xD
@69guziec: Plebs moze sobie o mnie myśleć co chce i ja mam to w dupie. Oni sa debilami nie dlatego ze maja inne zdanie tylko dlatego że wierzą w najgłupsza propagandę jaka PiS jest w stanie wyprodukować przez stażystów Kurskiego.

Jesli ktos mówi ze TVP ma choćby cień obiektywizmu to znaczy ze mu za to płaca ale jest debilem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atomizer69: Owszem, PiS trzeba odsunac od władzy, ale skoro panuje "wspaniała" demokracja, to widocznie większości ludziom (skoro ich wybierają) pasuje coś takiego. Ludzie są mocno podatni na manipulację a PiS robi to perfekcyjnie.

@Klepajro: Nie, ponieważ jeśli ktoś chce przeprowadzić merytoryczną rozmowę ze mną to nie mam problemu żeby wytłumaczyć dlaczego. Jeśli ktoś krzyczy ze jestem homofobem, rasistą, faszysta albo że Korwinistą to po prostu nie rozmawiam :)

@cwlmod:
@69guziec: dlatego stwierdzam że ludzie głosujący na pis po tych wszystkich jazdach nie są ludźmi na tym samym poziomie co np ja dlatego są podludźmi. Gorszym sortem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam do tego podstaw?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atomizer69: Może i masz, ale manipulacja polityków jest tak silna, że nigdy nie widzi się jak samemu się jest zmanipulowanym. Manipulacja PiS-u akurat jest prosta do zauważenia, ale wielu ma to gdzieś. ZA PEŁO BYŁO GORZEJ - i ten argument to koniec dyskusji dla wielu. INNE PARTIE I TAK NIE WYGRAJO, więc idą i głosują na PiS.