Wpis z mikrobloga

@Dolan: Tez kiedyś chciałeś pojechać, ale nie pojechałeś, bo Ci się pewnie nie chciało/nie miałeś kasy i żeby to sobie wytłumaczysz tworzysz jakieś durne teorie o „Mielnie 2”. Chorwacja jest na tyle duża, że spokojnie możesz wyjechać na zadupie i Polaka poza sklepem nie spotkać, ale to wymaga minimum wiedzy i chęci, by poszukać.
A co złego w Chorwacji ?? Byłem tam z 5 razy - za każdym razem TURBO wakacje :) camping, prywatne kwatery i hotel zaliczyłem i za każdym razem mega. Prywatna kwatera była najlepszym przeżyciem. Dziadek z babcia koło 70ki w wyje….jej turbowilli nowej z prywatna Plaza (beton bo beton ale coz) 4 duże wygodne pokoje z łazienkami wynajmowali. Wzięliśmy to cała ekipa. Wlasciciele codziennie nam proponowali atrakcje - jednego dnia sasiad nam
źródło: comment_1626172890nJAu3cXJZVvpEBVJQj1ucE.jpg
@mojwa: liczę za 2 osoby, gdybym pewnie wziął apratament na 4 nocleg kosztowałby 550 a nie 2*320 czyli 640, no i warto przypomnieć, że mówimy o noclegu ze śniadaniami, w Chorwacji dolicz sobie codziennie do tej kwoty 30-40 euro bo tam nie ma hoteli tylko prywatne stancje tzw. sobe.
@mojwa: @mojwa: no to jeśli porównujesz Chorwacje gdzie musisz gotować sama z Włochami gdzie masz podstawione wszystko pod buzie to faktycznie wychodzi drożej.No bo jak już chciałabyś po prostu we Włoszech na tydzień zamówić apartament z kuchnią bez wyżywienia to wychodzi tak samo. Wyszukałem pierwsze lepsze ale pewnie znalazłbym i 10 więcej poniżej 3000.
źródło: comment_1626186855JdpQVe5Kmi3qUcoL9X3Rq1.jpg