Wpis z mikrobloga

Ja jadę a mieszkam w de. Ale mam tam taki domek odcięty od ludzi z własna plaża. I chce po drodze Belgrad i SJJ zaliczyć. Mo kurde Jugo je zakon ! Zive nam druze Tito !
przecież nie mówię żeby tam nie jeździć. stwierdzam fakt, że choracja to jest miejsce gdzie grażyny drą ryja, żłopią piwsko, a z głośników leci rafał pacześ


@Krejziismylife: gówno prawda, co roku wynajmuję robinsonadę w okolicach września na wyspie hvar, gdzie mam całą zatokę dla siebie, takie zawistne #!$%@? typu "nie stać mnie, w dupie byłem i gówno widziałem to poobrażam tych, których stać na wypoczynek" Ha tfu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krejziismylife: #!$%@? nwm czy dziećmi jesteście czy serio z piwnicy nie wychodzicie. Zobaczcie sobie na ceny noclegów na Chorwacji jak i jedzenia to przekonacie się, że nie jest to Mielno nr. 2. Poza Makarską to polaków jest jak na lekarstwo porównując do innych nacji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Krejziismylife: oj niestey teraz Polacy są wszędzie i wszędzie robią bydło... W Hiszpanii, Grecji, Turcji, Egipcie... Nawet w drogich krajach typu Zanzibar... Generalnie w każdym hotelu i miejscowości gdzie można z Polski lecieć z biurem.

Muzyczka z głośnika, przekleństwa, najebywanie się do oporu słabymi drinkami z All inclusive... Rozpieszczona bachory...

Myślę, że trzeba by wakacje niezorganizowane do jakichś mało popularnych miejsc ogarnąć.