Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Po dwóch latach związku miesiąc temu zostawiła mnie dziewczyna. Nagle i z nienacka, bo parę dni wcześniej razem planowaliśmy różne rzeczy typu wyjazdy itd. itd. i ogólnie zupełnie nic w jej zachowaniu nie wskazywało że do tego dojdzie, bo wszystko było między nami super. Od razu zabrała ode mnie swoje rzeczy i później jeszcze dłużej porozmawialiśmy. Jak się okazało "to nie jest to co na początku", "wypaliło się" oczywiście padło ponownie bo w dniu zerwania również to usłyszałem. Natomiast dowiedziałem się też że ona uważa mnie za człowieka ultraogarnietego z poukładanym życiem a ona taka nie jest, nie widzi celu w życiu, chce dokończyć studia, spotykać się z ludźmi, nie może być teraz z nikim itd. zmęczył ja taki tryb życia gdzie ona nic nie robi, nie wstaje z łóżka, ogląda seriale. Cała rozmowa nie była zimna i sukowata a raczej był płacz i tulenie się do mnie.
Dla mnie wygląda to trochę jak popadnięcie w jakaś depresję, tylko że wg mnie raczej na własne życzenie ewentualnie przez koronaczasy

Nie odzywałem się od tej rozmowy mimo że mnie kusiło, mocno to przeżyłem ale postanowiłem się nie plaszczyc. Myślicie że warto spróbować z nią porozmawiać za jakiś czas? Bardzo mi jej brakuje

#zwiazki #rozstania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ecbfc891a69a000ab957b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopowyBydlak:

Natomiast dowiedziałem się też że ona uważa mnie za człowieka ultraogarnietego z poukładanym życiem a ona taka nie jest, nie widzi celu w życiu, chce dokończyć studia, spotykać się z ludźmi, nie może być teraz z nikim itd. zmęczył ja taki tryb życia gdzie ona nic nie robi, nie wstaje z łóżka, ogląda seriale


Jesteś nudnym beciakiem, a ona chciałaby poimprezować i poskakać po oskarkowych knagach. Skoro tak z dupy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: identyczna sytuacja jak moja lol, no prawie, ale identyczna. Olej ją. Ma nie po kolei w głowie na ten moment. Jeszcze tego nie wiesz, ale może to co się stało być na duży plus dla ciebie. Jak się ogarnie sama i odezwie porozmawiać na temat tego co się stało to pogadaj. Ale nie rób se nadzieji ani nie pokazuj tego ze ją masz. Tak czy tak sytuacja #!$%@? nie
  • Odpowiedz
Jeśli Ci zależy to odezwij się, w neutralny sposób, i zobacz jak to się potoczy. Zresztą jeśli już Cię kusi, to pewnie jest to kwestia czasu, że to właśnie uczynisz.
  • Odpowiedz
Grigorij: Zgubiłem legitymację studencką. Służy ona też jako karta biblioteczna wypożyczalni UAM a jutro mam jechać oddać książki do Poznania (właściwie to dzisiaj - bo jest już po północy). Mam ich całą wielką torbę podróżną. Totalnie wcięło mi tę kartę i nie wiem gdzie może być. Szukałem jej w spodniach, w kieszeniach, w plecakach, szufladach. Kurde wszędzie i jej nie ma. A co do Twojego problemu to nie wiem jak Ci
  • Odpowiedz
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: zapewniam Cię że mi znacznie bliżej do tego "oskarka"(jeżeli chodzi o wygląd też, zdaje sobie z tego sprawe) niż "beciaka". I dostawałem od niej wiele komplementow.

@janznetu: podobno się nie pojawił. Pytałem o to i zaprzeczyła. Jej zachowanie gdy rozmawialismy raczej też by nie wskazywało na to ale kto wie.

@cecidimus: sama to powiedziała że ona jest niestabilna. Jednak kocham ją, z nikim się tak dobrze nie dogadywałem, żal mi też czasu spędzonego razem. Uważam mimo wszystko że ta bezczynnością sama się wpędziła w ten stan, doceniam chec odmienienia swojego życia zastanawiam się
  • Odpowiedz
Pomoc: Powiem tak: nie bądź naiwny. Przerabiałem to samo. Też wspólne plany dalsze i najbliższe, wszystko fajnie i nagle z dnia na dzień boom! Identyczna gadka. Po niedługim czasie okazało się, że bolec na boku ;) Wiele się naczytałem wtedy, bo był to dla mnie szok i to jest niestety typowe zachowanie. Oczywiście nie mówię, że na 100% tak musi być i zrobisz jak uważasz, ale serio - zachowaj chłodną głowę.
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: Przyczyn może być wiele. Jednak jeśli Ciebie nie chce, to mało prawodopodobne, by się w Tobie zakochała bo tego sobie życzysz z tęsknoty. Straciłem pół życia na takie czekanie i bieganie za dupami, które kochałem i wiesz co..

I skończyłem z głęboką depresją i IED.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie odzywaj się, pozwól jej zatęsknić za Tobą i albo za jakis czas moze sama się odezwie i wtedy sam stwierdzisz czy chcesz coś robic z tym czy nie. Na siłę naprwno nic nie wyjdzie. Ogólnie bądź dla niej zimny przy najbliższych kontaktach i odpowiadaj krótko. Niektóre laski przeżywają szoku jak facet który za nimi gonił nagle milknie i szukają kontaktu. Ale.jesli nic do Ciebie nie czuje to pewnie będzie
  • Odpowiedz