Wpis z mikrobloga

zatankowałem dzisiaj benzyny za ponad 200 zł idę do kasy a pani mówi mi 34 złote. Mówię jej że chyba nie ten dystrybutor a ona mówi że ten to ja do niej że tam było ponad 200 zł. Ona wychodzi, sprawdza i rzeczywiście mówi że znowu się zepsuł i nakleiła karteczkę żeby nie korzytać, no i podziękowała mi za uczciwość bo byłaby te dwie stówy w plecy. Chyba #czujedobrzeczlowiek
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalkus: Szczerze różnicy to by im nie zrobiło, a ty byłbyś do przodu, myślisz że ludzie jeżdżący lambo czy nawet najwięksi prezesi są w 100% uczciwi? Nie nikt nie jest, a wychodzą na tym korzystnie, jak by to była prywatna stacja pana zdziśka który prowadzi ją od 40 lat, to by można było powiedzieć coś, ale nie dla koncernów... jeszcze powiedz ze był to Orlen XD i to „czujedobrzeczlowiek” mi
  • Odpowiedz
Ja raz mialem tak, ze zalalem za 350 a przy kasie mi powiedzieli ze mam 50zaplacic. Okazalo sie, ze poprzedniej klientce sie p------y numery dystrybutorow a ze placila flotowka to sie nie zorientowala i oplacila moje paliwko, a w ja w zamian za jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz