Wpis z mikrobloga

Przeglądam teraz tag #mecz i widzę, że wykopki się tradycyjnie zesrały. nie ma większej radości niż to, że czarni nie strzelili. bo wiecie, anglicy przed nimi klekają a ci nie strzejaja! tak, bo to wlasnie o to w tym chodzi. Wiecie, bo teoria jest taka, że specjalnie byli czarni wybrani, żeby zostali boaterami XDD
Najbardziej #!$%@? mnie wyzywanie angoli za zdejmowanie medali. I najbardziej plusowane wypowiedzi ekspertów są takie, że są #!$%@? i okazują tak brak szacunku do rywali. #!$%@?, na boga, ogladaliscie kiedykolwiek pilke nożną? Mam wrażenie, że pół wykopu ogląda od tych mistrzostw. Wiecie, że oni są sportowami z mentalem żeby zawsze wygyrwać? dlatgego są w tym miejscu w karierze w którym są? po KAŻDYM finale są osoby, które zdejmują srebrne medale. Wczoraj bardzo dużo osob nie zdjemowało, ale nie, "angole #!$%@?, hehe". Jest to normalna rzecz, przyjmowanie medali to forma honorowania osób obdarowywanych, a oni przegrali finał. Nie jest to żadne gwiazdrostwo, że po przegranym finale i wielkim rozczarowaniu nie chcą być honowani bo nie czują się zwycięzcami. Mi to się nie podoba, ludzie słusznie mówią, że takie medale docenia się po latach i trzeba być z nich dumnymi, ale rozumiem ich rozczarowanie. Nie ma to nic współnego z brakiem szacunku do rywala. Uznali ich wyższość, sami nie czują się, jakby na cokolwiek zasługiwali. Dajcie im to przeżywać jak chcą.
alverini - Przeglądam teraz tag #mecz i widzę, że wykopki się tradycyjnie zesrały. ni...

źródło: comment_1626077173FfDeXFIh9qwvn0uREDFZDe.jpg

Pobierz
  • 60
@Sojerr: uświadomie cie, bo widze ze sie nie interesowaleś wtedy piłką. Anglia była uważana za najmocniejszą ekipe pod kątem indywidualności, na każdej pozycji mieli gwiazdy, ale nigdy tego nie dowozili na żaden turniej. eliminacje też zresztą bywały bardzo cięzkie często. Na każdej pozycji gwiazdy, a nie zdobyli żadnego medalu. Zawsze były wielkie oczekiwania co do anglików, byli typowami w strefie medalowej i nigdy tego nie zrealizowali. i całe pokolenie: Scholes, Becks,
@alverini: Ja to może i stronniczy jako kibic #united, ale najbardziej mi szkoda właśnie Shawa i Maguire'a. Obaj rozegrali fantastyczny turniej, a Shaw to już przechodził samego siebie w każdym meczu. No ale i tak finału nie wygrali przez głupią decyzję trenera, a samym zainteresowanym obrywa się za nurkowanie Sterlinga, zachowanie kibiców i nawet decyzje FA.
@TenTypZez: maguajer mi udowodnił tym turniejem, że jest jednak top. swietny turniej. Shaw tylko potwierdził rewelacyjną formę z całego sezonu. Dla mnie totalnym nieporozumieniem jest Saka, nie rozumiem dlaczego grał on a nie sancho czy rash (w przypadku tego drugiego rozumiem kontuzje)