Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
433 614 + 303 = 433 917

Wczorajszy wypad - planowany od jakiegoś czasu. Pierwsze 100 km entuzjazm, radość z jazdy po fajnych terenach. Od 100 do 200 - liczenie w głowie czy dam radę. Od 200 w górę nienawiść do wszystkiego. Wszystko wnerwia, że ktoś wyprzedził za blisko, za daleko, za szybko, zbyt wolno, że znowu podjazd, że ciągle jadę pod górę a żadnych zjazdów nie ma itp ;) Nie wierzyłem że dam radę. Jeszcze jutro będę "odchorowywał". Zdjęcie roweru przed wyjazdem.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
Pobierz kamilspl - 433 614 + 303 = 433 917

Wczorajszy wypad - planowany od jakiegoś czasu. P...
źródło: comment_1626015499STAWGfgzzOcWFOTPTtxnNN.jpg
  • 9
@Qardius: się robi :D

@kamilspl: zapraszamy do wspólnej zabawy pt Kwadraty.
O co chodzi? Wszystko jest idealnie wytłumaczone pod tagiem #kwadraty. Ogólnie, robimy Duży, Wspólny kwadrat, bo chwilowo my, tzn Pomorze, jesteśmy na 16 miejscu. Z kwadratem 23x23

Czemu warto?
- Przeżyjesz niezapomniane przygody starając się zaliczyć jakiś kwadrat.
- pokochasz frustrację wynikająca z tego, że nie wjechałeś odpowiednio głęboko w kwadrat.
- możesz ustawiać się z innymi, żeby
Pobierz Zkropkao_Na - @Qardius: się robi :D

@kamilspl: zapraszamy do wspólnej zabawy pt Kw...
źródło: comment_1626022238PxBGmZm1mKHTpA7Z2yNHvW.jpg
@Zkropkao_Na: to ja wiem xD
@kamilspl nie wie, ze da sie jeździć wszedzie tylko czasem rower prowadzić xd

Mnie 3 lata twmu po zmianie opon z 38mm 4bar na 28mm 8bar wkurzaly wyboje 3cm xd
Teraz się ciesze przez lzy prowadząc rower po ten kwadrat w 15cm piachu xDDD
@quintic zesram się a nie zrobię 500 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może za rok będę miał więcej czasu latem, siłownie będą otwarte, wyrobię lepszą kondycję i może spróbuje 400. Albo chociaż 350.
@Qardius: Najpierw siebie powinienem odchudzić ;) I wyrobić kondycję. Robienie 300 km jak ma się w sezonie przejechane 1100 km z najdłuższą trasą 75 km nie było najlepszym pomysłem.