Aktywne Wpisy
Maly_Jasio +137
#latarnikwyborczy #konfederacja
Ale i tak szury nie będę na was głosował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko opcja nr 2 lub 3 wchodzą w grę #polityka
Ale i tak szury nie będę na was głosował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko opcja nr 2 lub 3 wchodzą w grę #polityka
LittleOpa +144
Jak MSZ nie zacznie szybciej sprzedawać wiz w Afryce to nie wiem kto w tych kurnikach inwestycyjnych będzie mieszkał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#nieruchomosci #inwestycje #ekonomia #gospodarka #bekazpisu
#nieruchomosci #inwestycje #ekonomia #gospodarka #bekazpisu
Dzień dobry. Dziś jest ostatnia niedziela, dziś rozstaniemy się z EURO 2020. Wspaniały był to turniej, nie zapomnę go nigdy. Dziękujemy wszystkim drużynom za wspaniałe emocje... wam nie [patrzy zdegustowany na zdjęcie reprezentacji Polski]. Dziękujemy za festiwal bramek i zwroty akcji, jedyne od czego się chciało rzygać na tym turnieju to polityczne manifestacje (ha, tfu!) i idiotyczna formuła rozproszona od Sewilli po Baku.
A dziś proszę tylko o zwycięstwo Włochów, to byłoby piękne gdyby Angole zesrali się na metr przed kiblem.
EURO 2020
FINAŁ
Początek studia meczowego od 18:00 (TVP Sport)
21:00 WŁOCHY - ANGLIA (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
///POZA POLSKĄ TV///
ZŁOTY PUCHAR
00:30 (nd/pon) Kanada - Martynika
02:30 (nd/pon) USA - Haiti
04:30 (nd/pon) Salwador - Gwatemala
///MAGAZYNY///
09:00 EUROdebata (TVP Sport)
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
14:00 Mecz dnia (Kanał Sportowy, TVP Sport)
22:45 Cafe EURO (Polsat Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:00 Hejtpark (Kanał Sportowy)
///POZA FUTBOLEM///
KOLARSTWO
TOUR DE FRANCE
Transmisja od 12:15 (Eurosport 1)
ŻUŻEL
17:30 Indywidualne Mistrzostwa Polski (nSport+)
TENIS
WIMBLEDON
15:00 Finał: N. Djokovic - M. Berrettini (Polsat Sport)
ok. 18:00 Finał: N. Skupski/D. Krawczyk - J. Salisbury/H. Dart (Polsat Sport News)
TURNIEJ WTA W HAMBURGU
Transmisja od 12:00 (Canal+ Sport 2)
LEKKOATLETYKA
MITYNG RZUTÓW IM. K. SKOLIMOWSKIEJ
Transmisja od 10:05 (TVP Sport)
ME U23
Transmisja od 14:40 (sport.tvp.pl)
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
MEMORIAŁ WAGNERA
13:00 Azerbejdżan - Norwegia (Polsat Sport Extra)
16:00 POLSKA - Egipt (Polsat Sport Extra)
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
NBA
02:00 (nd/pon) Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (Canal+ Sport)
#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #euro2020 #goldcup
Kto wygra EURO 2020?
italiaaaa sedes taaaaaaa