Wpis z mikrobloga

Tfu na was spermiarze.... "W cale mi nie przeszkadza że moją Kasię podczas studiów trzech turasów brało do akademika i ładowało we wszystkie dziury...

Wiecie w ogóle czym się różni seks z dziewicą od seksu z " doświadczoną p0lką"?

dziewica: leży 5 minut na plecach i narzeka że ją wszystko boli

doswiadczona l0lka: leży 5 minut na plecach po czym obraca się i wypina na kolejne 5 minut

Seks nie wygląda jak w porosnach a zwłaszcza nie wasz, to że miedzy lezeniem na plecach a wypinaniem weźmie na pięć sekund do buzi nie jest warte oszukiwania przed całym swiatem że pasuje wam dwucyfrowa liczba partnerów u waszej żony/dziewczyny

Ogarnijcie się bo swoim zachowaniem doprowadzicie że wszystkie kraje z bliskiego wschodu i afryki wprowadzą program socjalny p0lka+ bo ci bardziej ogarnięci znają już sekwencje "i wana fak yu" i rozrywają polskie gwinty

#przegryw #dziewica #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1625944550EUVF7b3d5vUQGFXRiNsbPV.jpg
  • 8
@rodzynkowy_swir ach to ty @rodzynkowy_swir twoja dziewczyna opowiadała mi o jednej ze swoich przygód na studiach

Pamietasz ten egzamin z biologii organicznej do którego uczyla się 2 tygodnie? Nie było go wtedy w tym terminie, twoja dziewczyna zamiast na wspólną naukę do klaudio udała się do klubu żeby odreagować. Zaczepiło ją tam dwóch hindusów, łamanym angielskim wyseplenili "we wana fak you in yur as" niewiele myśląc poszla z nimi do akademikaakademika gdzie