Wpis z mikrobloga

@JestemPrzegrany782: To działa tak: Dla niej nie liczy się fakt że koleś jest karłem i jest brzydki, dla niej liczy się fakt że jest znany i bogaty, laska będzie skakać wokół niego pokazywać się z nim publicznie (zwłaszcza na youtube), nabije Sobie na nim fejmu, otworzy swoje własne socjale, a kiedy uzna że już sama Sobie da radę w byciu influcerką to kopnie karła w dupę.
@JestemPrzegrany782: No tak. Karzeł influencer bogacz. Pewnie kobita jest z nim z miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@7dam7rade7: Mnie #!$%@?ą takie przykłady, dzisiaj czytam na reddicie gość sie żali, że ma 162 cm wzrostu a ktoś pisze nie martw sie ziom, Danny Devito, Daniel Radcliffe i inni milionerzy też mają kobiety xD to jak jaranie się, że sie zrezygnowało ze szkoły zarządzania gównem w Pcimu Dolnym
@UczesanyPedryl: A kogo mają mu dać za przykład? Randomowego ziomeczka miniętego dzień wcześniej na mieście? Jak ktoś woli się żalić, zamiast wyjść i zobaczyć na własne oczy, że są różne pary to może taki przykład go zmotywuje.
Skrajny przypadek oszustwa matrymonialnego. Mały jest naiwny jak przedszkolak. Wierzy że ona może go pokochać naprawdę. Równie dobrze mógłby zostawić kluczyki od apartamentu, podać kod do sejfu oraz dostęp do swojego konta, grupie cyganów i liczyć na to, że nie zniknie nawet złotówka


@KontrproduktywnyAnalityk: i tu należy jeszcze dodać, że jest naiwny nie dlatego że żadna nie pokocha karła. Jest naiwny bo wziął sobie różową która nawet mnie by nie pokochała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@JestemPrzegrany782: Skończy się, że ona go wreszcie ostatecznie zostawi dla chada (bo nie wierzę, że nie ma kogoś na boku), a karzeł zrobi magika i tyle będzie.
Gdyby nie siła pieniędzy i sławy, to ten koleś by był sam.

Ktoś wierzący w wielką miłość jest naiwny i uwierzył w romantyczne historyjki sprzedawane w bajkach Disneya.
Ewentualnie dziewczyna cierpi na jakiś kompleks wywołujący potrzebę opiekowania się takimi jak on.

Bardziej prawdopodobne jest