Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#!$%@? mać, czy wy też macie dość tego kraju w którym jest taka pieprzona polaryzacja? PiS albo PO, lewactwo - prawactwo, zaimki - osoby, bieda - bogactwo, prywaciaż - robol itp. Ile można żyć w tym kraju, bez poszanowania praw dla zwykłego obywatela, ktory ma w dupie 500 płci, chce zarabiać uczciwie i pracować za godną płacę. Obywatela który nie ciągnie 500+ i nie oszukuję na podatkach.
Nie chcę żadnych socjalów, dajcie zwykłym obywatelom po prostu żyć. Istnieje na świecie taki kraj?
#polska #polityka #gorzkiezale #swiat #kiciochpyta
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psi-nos: Ale za przeproszeniem, Ile #!$%@? można. Rozumiem, że spolaryzowanym społeczeństwem łatwiej rządzić ale na serio tracę nadzieję, że w tym kraju cokolwiek się zmieni.
@Pakq: w Stanach też masz polaryzację, a żyje się lepiej. U nas słabo bo postkomuna, jak widać z tego się wolno wychodzi. A polityka to dla mnie fikcja dla ludzi którym się nudzi. W kraju się zmieni jak ludzie się zmienią i moim zdaniem się zmieniają, powoli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@psi-nos: zgodzę się, że w stanach pod tym względem jest lepiej ale tam rewolucja "obyczajowa" wg. mojej opinii poszła po prostu za daleko. Rozumiem uregulowanie praw mniejszości itp. ale w tym przypadku nawet nie można mówić o symetryzimie. Patrząc przez swój pryzmat. Mam prawie 30 lat nic nigdy od rządu nie dostałem, płacę podatki itp. ale po prostu dobija mnie to społeczeństwo, rząd i logika która daje się manipulować całe społeczeństwo.
@Pakq:

czy wy też macie dość tego kraju w którym jest taka pieprzona polaryzacja?


Nope, nie interesuje mnie to.

Kiedyś miałem dużo patriotycznej energii, ale finalnie już mi się nie chce zbytnio angażować w cokolwiek związanego z tym krajem, czy nawet społecznością lokalną, bo koniec końców i tak większy wpływ ma osoba z zasięgami. ​

Polaryzacja to jeden wielki kit. W sensie nie chodzi mi, że jej nie ma, ale jej
#!$%@? mać, czy wy też macie dość tego kraju w którym jest taka pieprzona polaryzacja? PiS albo PO, lewactwo - prawactwo


@Pakq: wow, to zupełnie tak jak w dosłownie każdym innym kraju z systemem demokratycznym