Wpis z mikrobloga

Jestem #przegryw jak mam ryj 7/10 i się do mnie młodaa 18 lenia(ja 20) Julka 10/10 zaleca w realu i przez messa?
Ewidentnie chce coś więcej jest taka #!$%@? mówię wam ta pupcia wytrenowana,cycki małe takie fajne ehh, trochę taka tępawa ale nie do końca ale lepiej jak laska jest głupsza jak dla mnie...etc ogółem ideał.
ALE mam problemy psychiczne przez wychowanie w patologii i izolacji od kobiet(zawsze miałem tylko kolegów raz koleżanki ale źle się to skończyło oj źle) i ciężko bardzo jest mi się przed kobietą otworzyć.
W ogóle nie wiem co ja miałbym z nią robić... Wzorce patologicznie jak już mówiłem a Julka jest z dobrego domu matka ma sklep modowy ojciec mechanik z własnym warsztatem mieszka w chacie tak z 300-400m2 zamek taki..
Co ja bym tam robił na takich salonach jak mam kompleks biedaka..

Tak wiem #!$%@? jestem przegrywem ehhhh ahhhhh
Ryj i 177cm wzrostu to nie wszystko koledzy...MIND,dynamina to jest najważniejsze.
No i poczucie humoru ale to mam hahaahahah

#zwiazki #seks #plodnajulka
  • 4
Jak masz ryjec i masz powodzenie to.... tu zadne kursy, jakies ''strategie'' vikopowych samcow alfa, PUAwiackie bzdury. Poczytaj o pigulkach, znajdz w tym dla siebie jakis balans, #!$%@?, sklejaj bajere (lepiej, gorzej - jak potrafisz), spotykaj sie ile mozesz. W koncu zatrybi. Pamietam moje randki i bajery jak sam sie z mentalcelizmu z wielkim trudem wygrzebywalem. Kabaret #!$%@?, ale po roku zaczelo sie cos dziac ;).

Bedzie dobrze , z fartem mirku.
@LonNon: Jeżeli dodajesz haha hehe na końcu własnych wypowiedzi to najprawdopodobniej nie masz poczucia humoru, tylko ci się tak zdaje, sprawdzone. Poza tym spokojnie działaj, brzmi super, tylko przede wszystkim bez podpalania się, bo z taką przeszłością nie będziesz potrafił potem wyhamować.
@Makak87: Jesteś w stanie coś więcej opowiedzieć o wychodzeniu z mentalcelu?


@Piteret123:
Kiedyś się już rozpisywałem szerzej. DDD głównie, depresja, diagnozowana już wieku nastoletnim. W wieku późniejszym całość leczona na własną rękę, #uzaleznienie krzyzowe, lecialem grubo. PTSD w bonusie. To ze zdiagnozowanych i ponoć ogarniętych :D.

Potem 4 lata różnego rodzaju terapii nakierowanych na leczenie wcześniej wymienionych i jakoś w temacie #rozowepaski zaczęło się dziać, z czasem na bogato (