Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki gdzie szukać chłopaka do poważnego związku? #tinder chyba odpada? w skrócie rozstałam się z wieloletnim chłopakiem (ja 26 on 24 lata) bo nie potrafił się zdecydować na kolejny krok czyli oświadczyny TAK WIEM ZE BYŁ MŁODSZY kochałam go bardzo ale czułam ze nigdzie to nie zmierza wiecie koło 30 chciałabym już mieć rodzine :( teraz chce poznać kogoś kto myśli w tej sferze podobnie i nie chce tracić czasu na randki z których nic nie będzie #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e856daae4a3c000a4058dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zajebiozaur: Co masz sobą do zaoferowania, jakie są twoje atuty i co wnosisz w posagu? Rozumiem, że na intercyzę i weryfikację ewentualnego ojcostwa się zgadzasz? :)

Jesteś atrakcyjna, proporcjonalna, szczupła, zdrowa, w Twojej rodzinie nie było jakichś wad genetycznych?
Nie masz problemów z libido, szczytujesz bez problemów z rozmiarem europejskim, bez poczucia wstydu inicjujesz zbliżenia oraz oferujesz nieinspirowaną czułość?
Dobrze gotujesz i lubisz to, nie bałaganisz, ale też i nie jesteś typem chorobliwej pedantki?
Posiadasz ciekawe pasje, które możesz realizować również z partnerem i nie będzie to nastręczało niepotrzebnych napięć w związku gdyż potrafisz wyważyć i organizować czas oraz nastrój tak, by nie powodowało to zbędnych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę rozumiem i sama tak być może kiedyś jeszcze tak będę musiała zrobić, już niestety raz tak podeszłam.

Jeśli facet przez kilka lat się nie zdecydował to pewnie już się nie zdecyduje, a raczej żadna kobieta nie będzie się czuć jakkolwiek kobieco jak da ultimatum i tylko to faceta przyciśnie.
¯\_(ツ)_/¯

W każdym razie powodzenia - nic na siłę. Pamiętaj jednak, aby znaleźć uczucie, a nie odhaczać kolejne cele
  • Odpowiedz