Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki gdzie szukać chłopaka do poważnego związku? #tinder chyba odpada? w skrócie rozstałam się z wieloletnim chłopakiem (ja 26 on 24 lata) bo nie potrafił się zdecydować na kolejny krok czyli oświadczyny TAK WIEM ZE BYŁ MŁODSZY kochałam go bardzo ale czułam ze nigdzie to nie zmierza wiecie koło 30 chciałabym już mieć rodzine :( teraz chce poznać kogoś kto myśli w tej sferze podobnie i nie chce tracić czasu na randki z których nic nie będzie #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e856daae4a3c000a4058dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 64
@Pralko-suszarka: jestem skłonny jej uwierzyć. Uczucie nie bywa bezgraniczne, zwłaszcza po paru latach może nie być tak intensywne jak na początku. Brak oświadczyn to raczej tylko element większej układanki. Opka pewnie ma za sobą wiele rozmów z chłopakiem, bo nie zrywa się ot tak i odwraca plecami. ZZ pewnością rozmawiali i okazało się, że mają różne wizje przyszłości. Być może myślała, że się dla niej zmieni, ale zegar biologiczny tyka i
Uczucie nie bywa bezgraniczne, zwłaszcza po paru latach może nie być tak intensywne jak na początku.


@Niekumaty_: No.....a czy ja mówię coś innego? Jeśli miłość się w ich wypadku wypaliła, no to miłości już nie było i tyle.

Opka pewnie ma za sobą wiele rozmów z chłopakiem, bo nie zrywa się ot tak i odwraca plecami.


@Niekumaty_: akurat tutaj można się tylko domyślać bo OPka nie podała żądnych szczegółów

Świadomość,
@Pralko-suszarka: Paradoksalnie, siłę uczucia podkreśla niedopasowanie. Kiedy się #!$%@?, to nie zwracasz uwagi na niezgodność charakterów, czy np. różnicę temperamentów. Uczucie przesłania wszystko i każe założyć różowe okulary. To, że taki stan nie trwa wiecznie, nie oznacza, ze to było powierzchowne.