Wpis z mikrobloga

@kaaban: Jest coś takiego w skorpionach i ogólnie pajęczakach że wyglądają jak z innej planety. Generalnie kręgowce są do siebie podobne. Taki pies, kot, chomik itp są fajne ale generalnie bardzo do nas podobne. Mają jedną parę oczu, cztery kończyny, nos, jedno serce, ssaki i ptaki są nawet stałocieplne jak my. A taki skorpion ma niemal wszystko na opak i obcowanie z nim to jak kontakt trzeciego stopnia z kosmitą ;D.
@bord0: Dzięki xD
Ale zwróć też uwagę na pierwszą część komentarza. Obecnie jest całkiem spora grupa ludzi którzy hodują olbrzymie ślimaki afrykańskie dorastające do rozmiarów świnki morskiej. Nie można powiedzieć żeby chcieli być edgy bo taki ślimak nikomu nie zagraża ani nawet nie budzi grozy, są po prostu niecodzienne, jak skorpiony.
Aaa no i z pewnych rzeczy się wyrasta, mi już minęła faza na "zabijaki" ale fascynacja pozostała ( ͡~
ptaszniki w hodowlach dzielą się na powolne, bardzo szybkie i teleportujące się. Ten myślę, że jest w drugiej grupie. Tu masz film kompletnie innego ptasznika, ale da ci rozeznanie jak szybko taki pająk potrafi biec na krótkich dystansach.


@Your_Mother_Was_Cheaper: panie, jak ten z filmiku nie jest z tych teleportujących to o ja #!$%@? xD

Poszedł jak przecinak, nie spodziewałem się ze one tak potrafią #!$%@?ć. Teraz będę się bał pająków jeszcze