Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Wachatron: Nie, ona pracuje dla pisu. Konfederację całkowicie pomijam, bo wiadomo że to parodia, ale skoro nie oglądasz tv to Ci wytłumaczę, że Polską obecnie rządzi prawicowa partia, która wg niektórych jest lewicowa bo realizuje program gospodarczy zwany narodowym-solidaryzmem. Stulejarnia korwinowska nazywa ich przez to lewakami, ale nic bardziej mylnego:

"Określenie „prawica” pierwotnie odnosiło się do tradycyjnych konserwatystów, monarchistów i reakcjonistów, z czasem do prawicy zaliczani byli przedstawiciele nowo powstałych nurtów
Argumentów brakło?


@Gordon_LL: moje argumenty nie mają znaczenia - ja ciebie nie przekonam, a ty mnie - wiec uważam ze ta internetowa "rozmowę" można po prostu zakończyć

Felietonów dziada w muszce nie masz pod ręka i nie masz co napisać?


to przemilczę xD bo oczywiście mając inne zdanie niż ty MUSZĘ być wyborcą konfederacji... eh
Bo tylko ludzie z konfy są takimi ignorantami


@Gordon_LL: czyli wiesz lepiej kim jestem niż ja sam - typowe. Także sam widzisz że trudno dalej prowadzić ta "rozmowę", ponieważ musiałbym się najpierw zgodzić z twoim przypuszczeniem. A nie mogę tego zrobić, ponieważ nie głosowałem na Konfederacje, ani na PiS ¯\_(ツ)_/¯