Wpis z mikrobloga

Twarz #konfederacja to właśnie taka xandra - na mirko cwaniaki my jesteśmy elita zarabiamy po 15k i znamy sie na ekonomii lepiej niz eksperci, ale własnego życia nie potrafią ogarnąć xD

Ja jak mialem gorsza sytuacje to z-----------m w pizzerii zeby wyjsc na prostą, jak pożyczyłem od rodziców to im oddałem w terminie mimo ze mi ledwo starczało, a tu jakies afery sie kręcą bo 60zl ciężko zorganizować w terminie xD i potem taka jedna czy drugi będzie wam mówił jak macie myśleć, co jest dobre a co złe xD

Dlaczego zaliczam Xandrę do Konfederacji/4Konserw

https://openshift3app-okortoreno.cloud.okteto.net/generate/report2?user=xandra

Ostatnie znaleziska, określone jako informacja nieprawdziwa, które wykopała Xandra -

TikTok akceptuje rasizm wobec osób białych, czyli podwójne standardy

Ewaporacja Trumpa - usuwane są zdjęcia z kadencji prezydentury Donalda Trumpa - LEWACKI SPISEG

Erin Marie Olszewski nagrała co się dzieje w szpitalach covid w NY - KORONAŚWIRUS. WSZYSCY OSZUKUJO

FBI aresztowało lidera Black Lives Matter. Zdefraudował kilkaset tys.... - EBEBEBE. MURZYNA ARESZTOWALI.

Aktualnie wykopywane przez Xandre znaleziska -

https://www.wykop.pl/link/6181905/dr-katarzyna-ratkowska-o-niepozadanych-odczynach-poszczepiennych-mp4-from/ - SZURSKI BEŁKOT

https://www.wykop.pl/link/6181731/zmarlych-pogrzebac-film-o-mordach-upa-i-ukraincow-na-wolyniu/ - UPA. UKRAINA. WOŁYŃ. AŻ DO PORZYGU

https://www.wykop.pl/link/6181513/konrad-berkowicz-kazda-polska-rodzina-ma-pol-miliona-dlugu-przez-was-tak/ - Berkowicz na mikrofonie

https://www.wykop.pl/link/6181035/przychodnia-odmowila-leczenia-dziecka-nie-bylo-ankiety-covidowej/ - PORTAL POLSKI. NEUROPEJSKIE ŹRÓDŁO INFORMACJI.

A tak zupełnie serio -

Oczywiście, że Xandra wykopuje również znaleziska z lewej strony sporu politycznego, co nie oznacza, że jest neuropejką. Tak samo jak nie jest konserwą/konfederatką

Jest zwykłą, wykopową atencujszką, a Wy czujecie ogromną potrzebę dopasowania jej stricte do Neuropy, bo tak Wam pasuje to do Waszego ograniczonego światopoglądu.

ELO

#neuropa #4konserwy
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego zaliczam Xandrę do Konfederacji/4Konserw


@Neubert: to pasuje do neuropków, bo żebry itd. to ich sprawa, a sam jak pracujesz to na konfiarza wychodzisz, bo tych twoich to nawet żabka dyskryminuje przez jeden dzień
  • Odpowiedz
Wy byscie koroluka wyparli jakby coś się działo.


@sorek: Czy "typowy neuropek" twoim zdaniem wykopuje znaleziska jak "Ewaporacja Trumpa - usuwane są zdjęcia z kadencji prezydentury Donalda Trumpa"?
  • Odpowiedz
zawsze bawi, bosak nigdy nie pracował na etacie, korwin dostał spadek po matce i nara XD


@kozackikozak: Lempart chodziła na żebry i biadoli, że nie ma kasy a ma kamienicę itd. Ze zbiórki też miała z milion złotych
  • Odpowiedz
lempart jest posłanką jakiej partii?


@kozackikozak: próbuje ciągle się tam dostać od lat

W listopadzie 2018 roku pojawiła się na konwencji założycielskiej liberalnej partii Teraz! Ryszarda Petru[17].

W wyborach samorządowych 2018 roku OSK zainicjował akcję #dziewczynydowyborow, której zadaniem było zachęcanie do kandydowania i wspieranie kandydatek na różne szczeble samorządowej władzy. Cel stanowiło zwiększenie udziału i roli kobiet w lokalnych strukturach samorządowych[18]. Sama Marta Lempart została kandydatką na prezydenta Wrocławia komitetu „Wrocław dla Wszystkich”, który składał się z działaczy lokalnych organizacji społecznych oraz Partii Razem. W wyborach 25 października 2018 zdobyła 6046 głosów (2,34%), zajmując 6. miejsce spośród 10. kandydatów
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: no wbiłem kiedyś na discorda Neuropy i mówię siema brudasy ze skłota, myślałem że załapią że to żart a ci od razu jakieś spiny że co ja mam do skłotów, że nie każdego stać i jakieś inne lewackie dyrdymały że jak stoi puste to ich. Mówię c--j tam no trochę słaby start. Pytam się kto chce eurogabki na NK za 10 Zeta żeby załagodzić sytuację k---a j----i jak się
  • Odpowiedz
super, wklej przepis na sernik jeszcze, a nie uchylasz się od odpowiedzi


@kozackikozak: dostałeś link, od lat próbuje się dostać do polityki, ale ciągle nie może, zarobiła milion złotych i to zmarnowała. Miliona złotych polityk w ciągu roku nie zarobi (w Polsce), tylko za to, że jest posłem.....
  • Odpowiedz
@Neubert: Ona wykopała 146 tysięcy znalezisk w 5 lat a ty podajesz 6 przykładów gdzie przy tylu to mógłby nieświadomy misclick xD

Wystarczy popatrzeć na dodane znaleziska i komentarze polityczne żeby wiedzieć do jakiej opcji ona należy.
Taki wasz obraz #neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idź wkleić zdjęcie korwina bo dzisiaj dostaliście taki przykaz a nie się tu produkujesz i robisz dmg control (
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

od lat próbuje się dostać do polityki, ale ciągle nie może


tyle w temacie, nie jest w polityce i żeby przykryć hipokryzję konfy wyciągasz jakiś aktywistów których przed październikiem znało 10 osób

i tak to lepsze niż wyciąganie jakiś wpisów nastolatek z twittera XD
  • Odpowiedz
tyle w temacie, nie jest w polityce i żeby przykryć hipokryzję konfy wyciągasz jakiś aktywistów których przed październikiem znało 10 osób


@kozackikozak: 10 osób? xD Była nawet w ministerstwie w latach 2008-2010, lempartowy spermiarz z Ciebie

i tak to lepsze niż wyciąganie jakiś wpisów nastolatek z twittera XD


@kozackikozak: ta anonka jak to mówisz przebimbała milion złotych od takich właśnie julek i spermiarzy, a rzekomo ja jestem hipokrytą
  • Odpowiedz