Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot #chwalesie

Spełniłem swoje małe marzenie i zakupiłem w niedzielę oryginalną bezwypadkową Miatę NA z '90 roku wersję amerykańską.
Auto zarejestrowane jako zabytek w pięknym czerwonym kolorze, jak widać na załączonym zdjęciu. :D
Jak na auto z tamtego okresu jest fajnie wyposażona tempomat, klimatyzacja i elektryczne szyby.
Wiem, że nic wielkiego, ale jestem jeszcze #student i był to dla mnie pierwszy tak duży wydatek i dużo stresu z tym związanego.
Niesamowiciej cieszy mnie również to, że moja #rozowa cieszy się tym autem tak bardzo jak ja. Miatoza uderzyła do głowy.
Standardowo do zrobienia blacharka, ale to już chyba na wiosnę.

#miata #mazda #mx5 #roadster #cabrio #dziendobry #gownowpis #wygryw
Pobierz urbna12345 - Mirki pijcie ze mną kompot #chwalesie

Spełniłem swoje małe marzenie i...
źródło: comment_1625814206FseknYYYorcz3Sh1bXuoBF.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@urbna12345: (ʘʘ) co prawda, nie chciałbym na żółtych blachach bo cię ogranicza mocno ( u mnie wpadłby standardowy zestaw einbach+dokładka+ felgi jr ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale przez to może zyskać na wartości jeśli utrzymasz ją w dobrym stanie. Sam choruje na miatoze i roadstery od paru lat ale po 1 jeszcze zbieram kasę ,po 2 nie miałbym gdzie parkować i po 3
@paniczhrabi: @KrzaczeK93: Dzięki, zgadza się klima nie działa, ale byłem u mechanika, stara wersja co za tym idzie będzie trzeba trochę włożyć, ale jak najbardziej do zrobienia. Słychać, że chodzi, ale nie dmucha zimnym powietrzem.
Co do felg na razie słoneczka bardzo mi się podobają, ale może jak będę blacharkę robił to pomyślę nad czymś innym.
Dzięki za powitanie. :D