Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 833
Awww cute sweetaśny typ, który zap...ał 160 przez miasto i rozjechał matkę z dzieckiem. Zasługuje na drugą szansę bo ma zdjęcie z psem. Zupełnie jak pewien niespełniony malarz z Austrii XDDDD. Przegryw z świńską mordą zasługuje na śmierć. Cute sweetaśny Cameron na drugą szansę. #bekaztwitterowychjulek #przegryw #blackpill #redpill
Pobierz
źródło: comment_1625754206O4dcjo3QcT3WMbku5MWf1k.jpg
  • 156
@zaxang: ty chyba teraz to naprawde udajesz przecież wiadomo ze chłopak jak pisze do dziewczyny to chce się z nią umawiać co myślisz że napisał sobie bo nie ma kolegów ? straci tylko czas , może hajs na gadanie o pierdołach bo wy sobie z niego robicie jaja
@zaxang: Widzisz, możesz uznać mnie za surowego, bezdusznego drania ale nie potrafię myśleć o jego załamaniu psychicznym. Za to potrafię o tym co czują bliscy jego ofiar, tak samo jak o ofiarach pijanych kierowców, morderców czy innych zwyroli. Mógł dostać od 18 do 30 lat, dostał 24. Wcześniej Ty i inni pisaliście że nie wy ani Julki stanowicie prawo i ja też wierzę że ktoś z namysłem, na chłodno je ustanowił.
@PsykoSmurfer: Ostatnią rzeczą którą bym zrobił to robienie sobie jaj z takich osób. Ale w sumie dałeś mi trochę do zrozumienia, że mógł napisać tylko w jednym celu. Ale nie udawałem, po prostu sam pisze do koleżanek i nie myślę tylko o tym, żeby się z nimi umawiać.
@zaxang: Pochodzenie oraz wygląd nie powinien być brany pod uwagę przy wydawaniu wyroków. Ścigał się w mieście także wiedział, że w przypadku morderstwa może ponieść konsekwencje swojego czynu.
Tak tak 5 lat za zamordowanie dwóch niewinnych osób to byłaby spoko kara
Wgl taki ładny chłopiec z dobrego domu
On przecież nie może być zły społeczeństwo tyle traci :(
Wstrętne przegrywy sfrustrowane zazdrosne się uwzięły na niego czyli tym bardziej musi być dobry


@Pierorzek: @zaxang:
@mentalnazielonka: @Chodtok: @kubson733: @AdamMechanik: @Menefe: @PsykoSmurfer: @zaxang: @Bulva: @Adasko97: @biszkoptowy_pies_obronny: @IwanWasiljewicz @Velociraptor_w_kubku Wybrykiem to można nazwać jak staremu z 6paka żubra, wieczorem podkradnę jednego - nikomu krzywda się nie stanie, to wybryk. Znał konsekwencje tych wyścigów w środku miasta jak jeżdził 200 km na godzinę ? Pewnie znał, ale nie obchodziło go to. Opamiętanie nie przyszło gdy zabił 2 niewinne osoby, ale
@zaxang: Nie zapomnijmy, że system więziennictwa w USA to jest jedna wielka patologia przeżarta przez lobby. Tam więzień równa się bardzo taniej lub darmowej sile roboczej. A im więcej więźniów z wielkimi wyrokami, tym lepiej dla nich.
@Mescuda: Lobby więziennicze pewnie pękły z podniecenia słysząc 24 lata więzienia xD