Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie są realne zarobki na budowie/W wykończeniówkach w Polsce? Mam tutaj na myśli np. Hydraulika, spawacza czy malarza. Ile można mniej więcej zarobić? Jakie są widełki?
#pracaspawaczamnieprzeistacza #spawanie #hydraulika #hydraulik #zarobki #remonty #wykonczeniowka #praca #pracbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e696b9ae4a3c000a4052ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smacznyy: swoją drogą to się odbywa tak że podane przez Ciebie kwoty mają często takie osoby(wspomniane 4000 zł brutto) i do tego płacone pod stołem jako że żaden np murarz nie pójdzie do pracy za 2800 zł. Mojemu bratu gdy szukał swojej pierwszej wakacyjnej pracy zaoferowano 17 zł na umowie zlecenie bodajże netto. Czyli spokojnie pod jakimiś poznaniami ,warszawami itd jest w stanie taki świeżak dostać ponad 20 zł netto
  • Odpowiedz
@smacznyy: Chłopie o czym ty p--------z, Jeśli ty i twoi znajomi tyle nie zarabiacie to znaczy że dajecie się r----ć. Remont mieszkania w 2,3 osoby trwa do dwóch tygodni i ile macie zarobić jak robicie 2 mieszkania w miesiącu ? Wiesz ile kosztuje zrobienie remontu czy tylko przyszedłeś p---------ć głupoty ? 5-8k netto to jest taka najniższa godziwa wypłata w budowlance, sam bym nie wszedł na budowę za 5k netto
  • Odpowiedz
@smacznyy: właśnie u ciebie typ rypał w 2019 na budowie brutto a u mnie za tyle nie jesteś w stanie załatwić pracownika do żabki lub na infolinię a co dopiero na budowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smacznyy: 4 lata temu w wieku 20 lat robiłem na montowaniu kabli grzewczych na budowach, raczej ciężko ci w to uwierzyć ale dostawałem 3-4.5 za m bierzący zamontowania kabla ido nieraz wychodziło przy 16 godzinach powyżej 1000 zł na dzień a wiesz co jest najlepsze ? Bardzo ciężko znaleźć pracownika który w ogole będzie chciał taką pracę nie mówiąc o tym że ja miałem stawkę startową i nigdy wcześniej czegoś
  • Odpowiedz
@Togira_Ikonoka: to nie chodzi o spadek sily nabywczej pln a ciebie ruchają w pracy, zmień pracodawcę i nie daj się r----ć, w Warszawie zarabiać 25 brutto to jest psichuj, za to co najwyżej możesz wynająć pokój a wy piszecie że zarabiacie sporo mniej.
  • Odpowiedz
@smacznyy: Chłopie o czym ty p--------z, Jeśli ty i twoi znajomi tyle nie zarabiacie to znaczy że dajecie się r----ć. Remont mieszkania w 2,3 osoby trwa do dwóch tygodni i ile macie zarobić jak robicie 2 mieszkania w miesiącu ? Wiesz ile kosztuje zrobienie remontu czy tylko przyszedłeś p---------ć głupoty ? 5-8k netto to jest taka najniższa godziwa wypłata w budowlance, sam bym nie wszedł na budowę za 5k netto
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: nawet więcej, zależnie od firmy, nie powiesz że jak taki gość robi remont za 100 tys to zarobi tylko 10k. Wiem że to nie jest sufit zarobków ale właśnie uśredniałem płacę żeby te przychlasty nie przyjeżdżały do Warszawy XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak w mieście, ale dziadek prowadzi firmę budowlaną (wykładanie kostki, r-----------ą drogi żeby coś tam przy rurach porobić, kładą asfalt), to ostatnio jak liczyłem wypłaty (jakoś rok temu), to przeciętny pracownik zarobił te ~4k netto, na koparce idzie ~+5k wyciągnąć, a brygadzista ~+6k. "Miasto" 2k ludności.
  • Odpowiedz