Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie są realne zarobki na budowie/W wykończeniówkach w Polsce? Mam tutaj na myśli np. Hydraulika, spawacza czy malarza. Ile można mniej więcej zarobić? Jakie są widełki?
#pracaspawaczamnieprzeistacza #spawanie #hydraulika #hydraulik #zarobki #remonty #wykonczeniowka #praca #pracbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e696b9ae4a3c000a4052ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 117
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@smacznyy: zamknij się xD no gość wymienił spawacza, hydraulika. XD tak trudno wyciągnąć 5k? XD no chyba, że siedzisz u Janusza na umowie zlecenie i nie potrafisz sam pomyśleć. Pracy w wykonczeniówce jest w opór
  • Odpowiedz
@sprite: No chyba Ty dawno chlopie nie byleś. Nikt tyle nie da. Max 4 tys brutto PLN poczatkowy ma problemy z dostaniem minimalnej a wy tu #!$%@?, ze doswuadczeni zarabiajo blisko 10 tys netto, gdyby tak bylo to ludzie w naszym kraju byliby bogatsi, a jest troche inaczej. Zyjecie w idealizowanym swiecie. Wyjdzcue z tej piwnicy czasem

@Fanatyk_Wedkarstwa Wykopki pieprza, ze w budownictwie ludzie zarabiaja blisko 10 tys netto
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: srednie miasto na slasku, pomocnik na wykonczeniach, praktycznie bez doswiadczenia, 4k na reke na czarnucha, ziomek ktory robi wykonczenia sam + lekka elektryka//hydraulika spokojnie wyvhodzi 7-8na czarnucha, a jak zapieerdala to i dycha wpadnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smacznyy: emigrują kretyni, którzy nie potrafią się ogarnąć. Ludzie u mnie w rodzinie ani myślą, bo mają bardzo dużo tematów i robią fajne pieniądze. A ja czekam na poprawki w łazience od miesiąca, a termin mam na połowę września. O cenę nawet nie pytam - ile rzuci, tyle zapłacę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: porownujesz skrajne specjalnosci, malowanie ogarniesz w pare godzin lub dni walkiem i agregatem, hydraulika to caly swiat systemow i lata zdobywania wiedzy czytania i doswiadczen. Moj znajomy dobry hydraulik we wroclawiu ktory dodatkowo podlacza kotly gazowe i robi przeglady wyciaga ponad 10 na reke miesiecznie trzeba bardzo duzo zapiredalac i miec wlasna firme, ubezpiczenie kase fiskalna i wiele innych.
  • Odpowiedz