Wpis z mikrobloga

A więc mireczki to koniec, roczny związek(btw. Pierwszy związek) poszedł się #!$%@?ć tak tak, zerwała bo podobno "nie dogadujemy się tak jak kiedyś" "jesteś juz innym człowiekiem"
Ryczę od dwóch dni i nie wiem jak sobie z tym poradzić i jak zabić te cholerną pustkę

#zwiazki #rozowypasek #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@BudkaStonogi kiedy baba tak mówi, oznacza, że jest jebnięta i lubi się rządzić. Przepis na samotną matkę( ͡ ͜ʖ ͡)

Zobaczysz ją za 10 lat kiedy nabierze więcej pokory i będziesz się z niej śmiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 20 lat to będzie milf-desperatka-alkoholiczka
  • Odpowiedz
Kiedys przeczytalem cos madrego na wypokie, cos w stylu „zacznin #!$%@?, to zastapisz pustke zmeczeniem” ( ͡° ͜ʖ ͡°) bedzie git
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BudkaStonogi: znalazła lepszy model. Ty powiedzmy jesteś 7/10 a ona znalazła 8/10. Tego 8 zostawi dla dziewiątki. Tak działają hipergamiczne bestie. Nie przejmuj się mireczku. Tak działa świat. Homo sapiens to #!$%@? zwierzęta. Zwłaszcza lochy. One nawet nie kierują się emocjami tylko gadzim mózgiem. Na razie to co napisałem nie trafia do ciebie ale kiedyś przyznasz mi rację. Szkoda życia na płakanie nad lochami. Żyj dalej. Czerp z życia co najlepsze
  • Odpowiedz