Wpis z mikrobloga

@GnijacyNissan: wiesz gdyby to było przypadkiem to bym pewnie nawet nie zwrócił uwagi, ale mam podejrzenie, które opisałem wyżej, że tak nie było xD Serio daleki jestem od tych wojenek pedalarzy z blachosmrodziarzami, bo jedni i drudzy mogą być #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lrrr:

szkoda czasu i nerwów na takiego chama

Ja tam zawsze znajdę te 10 sekund dla takiego, może jak następnym razem wpadnie na pomysł, żeby jakimiś chemikaliami psikac komuś w twarz i oczy, to sobie przypomni, że nie zawsze się da tak bezkarnie i odpuści.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sargento: gorzej jak faktycznie przypadkowo, ale to się zazwyczaj widzi po stylu jazdy, facjacie i w ogóle, kiedy było specjalnie a kiedy nie.
Raz dostałem syto na szczęście jeżdżę cały sezon w dużych kolarskich oksach.
@dybligliniaczek: połowicznie w temacie, ale często się zastanawiam, czy boladzy leasingobiorcy mają świadomość, że dysze spryskiwaczy da się regulować i da się je skierować na SWOJĄ szybę a nie samochód z tyłu i wszystkich dokoła, jak często wyjeżdżają ustawione z fabryki.
@Lrrr tak btw, wyprzedzasz cała kolumnę samochodów żeby być pierwszym, po ruszeniu ta sama kolumna #!$%@? się bo musi Cie ominąć. Dojeżdżamy do kolejnego skrzyżowania i historia się powtarza- Ty naprzód pod sygnalizator, a potem wszyscy jadą 10 km/h i szukają możliwości wyprzedzenia. Nie uważasz, że jest to utrudnianie ruchu trochę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tanczespiewamrecytuje: Tak btw to ja ruszam na światłach zdecydowanie szybciej niż wszystkie samochody. I tak btw, 10km/h nie jadę xD Uwierz mi, pomijam fakt że drogi rowerowe w polsce prowadzą z dupy do dupy i są często w turbo złym stanie, to jakby była dowolna droga rowerowa w tym miejscu to wolałbym jechać po niej. Musisz po prostu zaakceptować, że rowerzyści są również częścią ruchu drogowego.