Wpis z mikrobloga

@e-stark: Trochę dziwne, że odpowiadam, ale musisz mieć nieźle zrytą banie jak zawalił ci się świat przez, to tylko że laska posła do lepszego typa, który pewnie ją rznął kilka razy dziennie.¯\_(ツ)_/¯
@elpredatoro:Aha, czyli jedynie ja miałem w dupie wszystkie swoje poprzednie laski przecież ja po pierwszym rozstaniu, czyli jak byłem jeszcze dzieciakiem bez zarostu wiedziałem, że następne będą takie same co okazało się prawdą, po co mam się na siłę z każdą wiązać emocjonalnie jak każda czym prędzej czym później popuści szpary na następny tydzień miałem już inną laskę. Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę
@Chybatyxd: patrzę raczej na tą drugą część mema. W moim przypadku to było zwyczajne rozstanie przez różnice poglądów na temat naszej wspólnej przyszłości. Ja chciałem stałej relacji, ona początkowo też, później nie. Czy faktycznie następnego dnia waliła się z innym typem tego nie wiem, wiem, że na tyle mocno kochałem i tak dobrze mi z nią było że początkowo nie wyobrażałem sobie życia bez niej, ale musiałem bo wiedziałem, że pewnych
@Chybatyxd:

wiedziałem, że następne będą takie same co okazało się prawdą


A nie pomyślałeś, że to nie twoje przewidywania się sprawdziły, tylko takie same wybierałeś? Jak to sobie wyobrażasz, żeby każda kobieta, w każdym związku robiła dokładnie to samo i była taka sama?

To jest po prostu niemożliwe, a twoje "wiedziałem" ma się nijak do rzeczywistości.
@asmodeus666: A co miałem się rozpisywać na kartkę A4 i podawać każdy przykład z osobną i podawać jeszcze imiona co, która się przyczyniła do zerwania po tylu kobietach został mi tak nazwijmy instynkt, że jestem pewien w 99%, że laska co kombinuje.
@Chybatyxd: Nie o to mi chodziło, żebyś się rozpisywał, chciałem zwrócić tylko twoją uwagę na to, że twoje doświadczenia wynikają z twojego wyboru, a wniosek, który na ich podstawie wyciągnąłeś, że wszystkie kobiety są takie same w kwestii wierności, mija się z prawdą. Swoją drogą znam takich facetów, których każda jedna partnerka zdradzała i jak z takim rozmawiałem na ten temat, to szybko przestawałem się dziwić, dlaczego tak jest. Nic się