Wpis z mikrobloga

@Shitadel: #ehhhhhhhhhhhhh

mi kiedyś "koledzy" #!$%@? taki zajebisty worek na buty z digimonami (czy coś takiego) od ciotki zza granicy.

wróciłem do domu i powiedziałem, że zapomniałem worka z boiska, a jak się po niego wróciłem, to już go nie było.

następnego dnia mame zaprowadziła mnie za ucho do szkoły i pytała woźnych, nauczycielki czy nie widzieli może tego worka. Jedna #!$%@?-sprzątaczka, która była świadkiem zdarzenia powiedziała, że "to dobrze, ze
AlojzyKoniowal - @Shitadel: #ehhhhhhhhhhhhh

mi kiedyś "koledzy" #!$%@? taki zajebi...

źródło: comment_1625662013bgiTzRH2rKbTjo1bfeGZxG.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shitadel: wiem, ze nie mam nerwow do dzieci, ale z drugiej strony jakbym miala miec do wychowania dziecko, to na pewno nie tak jak inni. Chcialabym byc przyjacielem dziecka, a nie tak, zeby dziecko balo sie cokolwiek powiedziec i niekomfortowo czulo, a na pewno nauczylabym go, zeby #!$%@? oskarki, zeby nie byc jak przegryw
@arcxa: Co wy #!$%@? macie z tym argumentum ad #!$%@?, rzucacie nim za każdym razem jak się odnosicie do swojej urojonej męskości/twardości XDDDDD naprawdę takie smalce alfa jesteście tak wyprani z empatii? Nie każdy jest w stanie sam się bronić. Już widzę jak słabszy, młodszy dzieciak masakruje grupę oprawców. No chyba że sam urodziłeś się niczym Rambo, to gratuluję xD

Wraz z niereagującymi nauczycielkami, przykładacie rękę do tego #!$%@?. Nie