Wpis z mikrobloga

  • 1
@crest Ja cierpię bo jestem bogatym 2 metrowym Szwedem urodzonym w ciele Polaka średniego wzrostu. Żaden szpital nie chce dokonać korekty...
  • Odpowiedz
  • 0
@meretz @zdjeciegipsu ale jak to nie ma? Przecież @yummy157 twierdzi, że jest! Baaaa, naukowcy i uczeni też tak twierdzą podobno. Niestety nie można zmieniać płci kulturowej zbyt często, bo youm157 tego nie lubi ¯_(ツ)_/¯ Możecie tak tylko raz na jakiś czas, o ile wasze zacofany konserwowe mózgi Wam na to pozwolą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Degrengolada24: chodzi o to że inne są cechy "prawdziwego mężczyzny" np w Rosji, a inne w Korei Południowej. Inaczej męskie wzorce są postrzegane, co innego się wymaga od mężczyzn w różnych kulturach i krajach. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@yummy157 lewactwo odkrywa różne kultury i rasy. Coraz lepiej! Szkoda tylko, że ta płeć kulturowa ociera się o rasizm. Co nie zmienia też faktu, że dalej facet to facet, a kobieta to kobieta, a lewackie brednie nie poparte żadnymi dowodamo naukowymi, dalej są tylko lewackimi bredniami.
Co do kabaretu wam lepiej wychodzi przebieranie się za kobiety ()
  • Odpowiedz
@Shatter: Opisuje, tylko ze nie opisuje tego co Ci się wydaje. Jeszcze raz odsyłam do definicji. Płeć kulturowa określa jakie zachowania, wygląd, stereotypy itd są przypisane danej płci w danej kulturze
  • Odpowiedz