Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: A taki #!$%@? Grzesiu idzie i bierze 5 i płaci za państwowe bo naruchał po pijaku dzieci i jest stawiany jako wzór do naśladowania mimo, że gówniaki bedą najprawdopodobniej stały w żabce, zajmowały się drobną kradzieżą albo #!$%@?ą za granice i będą żyły godnie wykonując ta samą pracę jaką wykonywali by w Polsce ¯_(ツ)_/¯
@OCIEBATON ogólnie to w ciągu trzech lat jak kupuję drożdżówki cena wzrosła z 1.80 na 2.80 w tej samej piekarni. Cena wskakiwała średnio po 20 groszy, więc nie rezygnował z jedzenia bo to "tylko 20 groszy". Ostatnio miałam możliwość kupna w innej piekarni, los chciał że miałam bliżej, 3.50. W innej, która ma punkt w galerii 3.70. Ale powyżej 4 jeszcze nie trafiłam, nawet w Sowie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: no spoko ale piszesz o zapijaczonych dzieciorobach - jak ostatnio sprawdzałem 500+ biorą głównie ludzie ciężko pracujący, programiści15k, dyrektorzy firm - ogółem prawdopodobnie niemal wszyscy którym się należy

Ile % mamy zapijaczonych meneli? Ile % PKB idzie na socjal? Sprawdzałeś kiedyś te dane przed komentowaniem na wykop.pl?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: czyli nie sprawdzałeś

Zadaje to pytanie za każdym razem gdy ktoś pisze taki pierd jak ten wyżej - od dobrych 2 lat nikt jeszcze nie odpowiedział

Możesz sobie zwalić konia do plusikow od wykopków ale dobrze mieć świadomość, że żyjesz w bańce i nie robisz nic żeby z niej wyjść. A autor komentarza (nie OP) pisze to co wykopki chcą przeczytać, a nie to co pokrywa się z prawdą ¯\_(ツ)_/¯
@powaznyczlowiek: Jeśli sądzisz ze władza, która zostala kupiona przez te ochłapy jakimi są 500+ zrobi statystyki, ilu z pobierających to menele to jesteś w błędzie xD

Nie wiem w jakiej bance żyje, czy tej ze hajs pobierają programiści a nie menele, czy w jakiej innej, ale nie potrzebuje z niej wychodzić. Żadne świadczenie socjalne w tym zadłużonym i biednym jak sam #!$%@? państwie się nikomu nie należy.