Wpis z mikrobloga

promotorka nie chce mnie dopuścić do obrony, jakie są kolejne kroki np prawne gdzie mam sie zglosić? Czy da się jakoś obejść i dostać dopuszczenie przez jakąś inną osobę typu dziekan itd? Nie chce się rozwijać dlaczego, po prostu nie podrodze nam ujme to najszybciej ;) Prosze o pomoc, jakieś wskazówki jak zaorać babsko ;v #studbaza #studia #obrona #nauka #logikarozowychpaskow #prawo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KatpissNeverclean: dłuuuuuga historia, chce zaorać tą chorą suke xD Juz troche na wojne poszedłem, bo rozróbe w dziekanacie zrobiłem, wiec teraz zostało wyjście żeby jakoś jej utrzeć nosa z pominieciem jej :D
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Ogólnie to:
1.Najpierw mnie dopuscila do obrony w czerwcu, pozniej po kilku dniach jednak odrzucila moja prace jak bylem bez szans do poprawy.
2. kazała mi złożyć wniosek na obrone na wrzesien, po czym sama go odrzucila poniewaz byl "niesatysfakcjonujacy" napisalem "powody rodzinne".
3.Moja praca jest podobno "niespójna".
4. Przez ostatnie pół roku nie chodziłem na seminaria, sporadycznie. Miałem je w piątki od 17,18. W tym czasie byłem w
  • Odpowiedz
@lewyx: jeśli najpierw pracę dopuściła, a potem odrzuciła to coś jest na rzeczy że jej się odwidziało. Z drugiej strony próbowałeś z nią pogadać o co jej chodzi?
Bo wiesz może się okazać że jak narobisz za dużo smrodku to się u nikogo nie obronisz a jeszcze wyjebio cie z wilczym biletem
Tyle bo w sumie reszta owiana widzę tajemnicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz