Wpis z mikrobloga

Mircy,

zbieram się do wymiany auta ze starego Focusa na coś mocniejszego i nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie szukam hatchbacka (ze względu na łatwość zaparkowania i mały garaż niczego dużego nie chce) ze sportowym sznytem - mam rzadką możliwość w życiu kupna auta które mi się podoba bez marudzenia że nie jest rodzinne. Potem jak się gówniak urodzi to będziemy myśleć xD w automacie koniecznie bo jednak wygoda w trasach też jest istotna

Na ten moment oglądałem:

- Kia Ceed GT (polift z tego roku)
- Golfa GTI
- Renault Megane RS
- Cupre leona w wersji 245 km

Golfa i Megankę skreślam - Golfa bo jest drogi i ma taki sobie wygląd, Meganka też za droga i za mało praktyczna.

Pozostaje mi Kia Ceed GT (która jest wyborem bardziej rozsądnym, auto jest dużo tańsze a też mocne + mega bogato wyposażone) i Cupra (która mi się niesamowicie podoba z wyglądu + ma 40 koni więcej niż Ceed). Znacie jakieś inne opcje?

Co istotne, fajnie jakby ktoś się podzielił tym jak te auta jeżdżą - na ten moment nie jeździłem żadnym, bo żaden w Polsce dostępny w salonach nie jest w promieniu 300 km od Wawy. Mają mi Cuprę ściągnąć żebym się przejechał, ale to też poczeka.

Budżet to mniej więcej 150k, auto będzie i tak leasingowane.

#motoryzacja #samochody #auto
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach