Wpis z mikrobloga

Widzę że ładnie się @herzyk_wieczorkiewicz zesrała na rzadko pod wpisem @Hairysnake xD Ujęły mnie słowa naszej "sojuszniczki" o tym że się nami brzydzi i życzy nam wiecznego prawictwa. Poraz kolejny pięknie potwierdziła moje przypuszczenia co do tej zakłamanej istoty, jednocześnie ukazując mentalność typowej p0lki ktòrej się wszystko należy a jak ktoś powie coś nie po jej myśli to piekło k0biet xD Wyborne, wyborne
#przegryw #bekazlewactwa ##!$%@? #stulejacontent #p0lka
  • 25
@Hairysnake:

Przecież wszyscy dobrze wiemy że chodzi o hajsik i chwytliwy temat a nie dobro przegrywów.

Żebyś mnie dobrze zrozumiał, ja im kompletnie nie ufam (jak to z lewakami, a tym bardziej feministkami) i patrzę im na ręcę, ale obiektywnie patrzę.
To one/ona głównie włączyła ofensywny język do ciebie, i odcinała od razu, że nie każdy #przegryw jest taki itd.
@Hairysnake: @YoungZibixD: @MightyGoldberg: panowie, proszę was, jak w 2019 roku pierwszy raz wszedłem na tag blackpill, to zawsze było mówione, nie wierzyć kobiecie w ani jedno słowo, a części z was to już odbija od tej atencji jak p0lkom od like chada na tinder. Cel jest prosty, sprowadzić jak najwięcej feminazistek na tag a potem zrobić jeszcze grosze wrażenie niż zawsze było