Wpis z mikrobloga

@HaPPe: To mi nie przeszkadza
@Nie_znany: do ogólnego użycia. Kroki, powiadomienia, możliwość jakiejś chociaż podstawowej interakcji. Mam teraz Mi Band, ale muszę co 3 dni parować od nowa bo traci komunikację, to szukam czegoś co lepiej działa.

@QMajki: byłem w zasadzie przekonany do AW ale kolega zaczął o Garminach opowiadać ze niby spoko i dlatego się zacząłem zastanawiać czy nie poszukać czegoś innego.
@CytrynowySorbet: jak w ramach zegarka na co dzień to tylko AW, ale jak uprawiasz dużo sportu i potrzebujesz bardziej sportowego zegarka (więcej funkcji sportowych, większa wytrzymałość, kilka dobrych godzin czasu pracy na baterii z GPS etc.) to lepiej Garmin lub Sunnto.
@CytrynowySorbet: To w zasadzie Strus dobrze napisał, jak po prostu smartwatch to bierz AW i będziesz pan zadowolony, bo ma w miarę przyzwoite śledzenie treningów, jak i funkcje smart. Natomiast dwa dni bez ładowania to maks co wyciśniesz przy normalnym użytkowaniu. Ja sobie go wrzucam na chwilę do ładowania rano i wieczorem jak się ogarniam, więc jest to dość naturalny rytm i mi to nie przeszkadza na codzień
Jak zależy Ci
@CytrynowySorbet: ekspozycja może mieć zjechaną baterię i ekran, a że to dość kluczowe części zegarka, to raczej bym jednak polował na nówkę.
Całkiem fajnym wyborem jest SE, jak nie zależy Ci na AoD albo EKG, którego użyjesz po odpakowaniu kilka razy po czym zapomnisz. Aczkolwiek mając wybór w podobnej cenie 5/SE to 5 będzie lepsza. Na 6 imo trochę szkoda kasy, dla mnie te 500 złotych nie było warte trzech ficzerów