Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zjem_Ci_nos: ten screen jest dowodem, że żyję w matrixie! Kilka tygodni temu na wyprawie w górach, kiedy nabierałem wody z górskiego strumyka, zagadało mnie 3 typów, że ta woda to w sumie to taki kompot z kamieni. Wczoraj mi się ta historia przypomniała na obiedzie z rodzicami, a dziś k---a widzę wrzutkę na mirko ze screena z twittera z 2020r. Co do c---a!?


@virus-t: SYNKU, OBUDŹ SIĘ! JESTEŚ
  • Odpowiedz
ten screen jest dowodem, że żyję w matrixie! Kilka tygodni temu na wyprawie w górach, kiedy nabierałem wody z górskiego strumyka, zagadało mnie 3 typów, że ta woda to w sumie to taki kompot z kamieni. Wczoraj mi się ta historia przypomniała na obiedzie z rodzicami, a dziś k---a widzę wrzutkę na mirko ze screena z twittera z 2020r. Co do c---a!?


@virus-t: zjawisko bardziej p------e niż deja vu, bo
  • Odpowiedz
@virus-t: mam tak samo co jakiś czas! Albo jeszcze dziwniejszy mindfuck jak słyszę w piosence albo tv jakieś konkretne słówko lub frazę i dosłownie w tym samym momencie czytam to słówko w Internecie albo książce. WHAT. THE. FUCK. Mózg rozj*bany
  • Odpowiedz
@Ketoprofen bardziej przyziemnym tłumaczeniem jest ograniczona ilość różnych sub-socialmediow w których się obracamy. Ww screen pojawił się na tt jakieś dwa tygodnie temu, OP zapewnie wychwycił go tam albo na jakiejś fanowskiej grupie FB, więc logiczne jest opóźnienie tej treści na wykopie
  • Odpowiedz
ten screen jest dowodem, że żyję w matrixie! Kilka tygodni temu na wyprawie w górach, kiedy nabierałem wody z górskiego strumyka, zagadało mnie 3 typów, że ta woda to w sumie to taki kompot z kamieni. Wczoraj mi się ta historia przypomniała na obiedzie z rodzicami, a dziś k---a widzę wrzutkę na mirko ze screena z twittera z 2020r. Co do c---a!?


@virus-t: K---a, no szok xD Typy widziały mema
  • Odpowiedz
@virus-t: No może z tamtych 3 typków któryś widział rok temu tamtego posta na Twitterze i akurat przypomniał mu się jak widział ci napelniajacego sobie butelkę kompotem z kamieni? logiczne
  • Odpowiedz
@virus-t: ktoś Cię szpieguje (tzw. gangstalking) i wrabia w takie sytuacje, żeby wpędzić Cię w obled. Zrobili świetne rozeznanie. Śledzili Cię do tego strumyka, żeby zapodać Ci ten tekst (i pewnie na długo przed tym też), wiedzieli, że przeglądasz wykop, zapostowali tego mema w odpowiednim czasie (op jest uwikłany, rodzice pewnie też i przekazali IM, że zapamiętałeś ten tekst i to pewnie oni powiadomili ich, że siedzisz na goracych). Bardzo
  • Odpowiedz