Wpis z mikrobloga

Wydałam 12 tysięcy na usuwanie rozstępów metodą RF mikroigłowej. Ponoć najlepsza metoda usuwania dotychczas dostępna. Po roku wykonywania zabiegów, poświęcania czasu na dojazdy do kliniki i znoszenia bólu fizycznego muszę ze smutkiem stwierdzić, że efekty są marne. Nadal mam białe grupe pręgi na całej dupie i części ud (nie od tycia tylko podczas wzrostu w okresie dojrzewania). Jest mi smutno bo myślałam, że pozbędę się kompleksu i będę się mogła w końcu odsłonić, ale widzę że nici z tego. Pieniądze wypływają z kieszeni a doktorka cieszy kolejny frustrat. Gehenna trwa nadal, smutki pozostaną na wieki... Brzydoty się nie da w całości wyleczyć.
#przegryw #rozowepaski #depresja #gorzkiezale
  • 38
no geny u mnie też geny, a pisząc że się nie da to jesteś pewna? w sensie miałaś ten zabieg czy coś?


@dupa_karuzela: zabiegu nie miałam, ale rozstępy koniec końców to są blizny i ciężko będzie się czegoś takiego pozbyć. Łatwiej by było ze świeżymi rozstępami, ale tymi już białymi co mają kilka lat już dużo ciężej:/
@dupa_karuzela: Polecam je zaakceptować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozstępy są normalne, wszyscy je mają - i mężczyźni, i kobiety. Ja mam na nogach i biodrach od szybkiego rośnięcia i co z tego? Nie powieszę się z tego powodu ¯_(ツ)/¯ Co może się takiego stać, ktoś mi powie "ojej ale pani ma rozstępy"? Będzie się śmiał? I niech się śmieje, trzeba mieć smutne życie żeby się śmiać
@dupa_karuzela: Wiadomo, że najlepiej gdybyś sama się nauczyła to akceptować, ale żadnemu normalnemu facetowi nie będzie to przeszkadzało i takie podejście może by przeszło w końcu na ciebie. Może dlatego, że faceci za bardzo nie analizują i my czasami naprawdę potrafimy po prostu o niczym nie myśleć.