Wpis z mikrobloga

@superzg: szkoda że tak nakłamał jak chodziło o zabezpieczenie bezpieczeństwa energetycznego polski. Też odpowiadał wtedy na wszystkie pytania. Nawet obiecał 4 atomowe bloki w 2020, przesunięte na 2022 w trakcie jego rządów. Przez całe te lata nie wybrali miejsca ani nie rozpisali przetargu.

Wybór gazoportu też był polityczny, a dzięki NS do portu nie mogą wpłynąć największe gazowce.

Ucieczka do Brukseli to chyba jego jedyny sukces osobisty.
Jako sukces jego rządów
@qnebra: czyli oskarżasz mnie o popieranie pisu za to że Tusk #!$%@?ł kluczowe dla bezpieczeństwa państwa działy. Ludzie go tu wychwalają, zapominając że koleś tylko ładnie na konferencjach się wypowiadał. Z jego rządów nie pozostało w Polsce nic dobrego.

Osobiście byłem na 2 spotkaniach organizowanych na uczelniach z Tuskiem, na każdym się ładnie wypowiadał. Przypomnę też że to jego rząd zabrał studentom 50% zniżki na przejazdy.

Jego polityka to umacnianie popisu,
Donald staje przed mikrofonem i odpowiada na każde pytanie. Pokazcie mi Kaczyńskiego, Mateuszka i resztę złodziei z Pisu kto ma odwagę...()


@superzg: Wymieniłeś ludzi tylko z jednej partii. :DD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@superzg: no bo inteligentny człowiek się pytań nie boi, bo zawsze coś odpowie. Jak Kaczyński wypada w takiej sytuacji to można sobie zobaczyć na archiwalnych nagraniach. Może i jest cwany, ale zbyt lotny to on nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypomnę też że to jego rząd zabrał studentom 50% zniżki na przejazdy.


@j3sion: ahahaha przecież oni w 2011 właśnie wprowadzili zniżkę 50%(obietnica i zmiana zaproponowana przez Komorowskiego jako prezydenta) xD dobry pisowiec ładnie klamie

@Obwud: Nie słuchaj tego pisowskiego kłamcy, ja wtedy studiowałem i pamiętam jak w 2011 wprowadzili ta zniżkę.
@TurboDynamo: wy macie jakiś zryty mózg czy co z tym pisem.

Oczywiście zero dyskusji o naprawdę ważnych rzeczach jak elektrownia i służba zdrowia które zawalił tak samo jak PiS. Zniżkę w końcu przywrócili, bo była to kielbasa wyborcza która dała im głosy studentów. Sam na nich głosowałem wtedy.