Wpis z mikrobloga

#mirki #mirkidrogie #mirkodrogie #proszeopomoc #szukamfilmu #szukammovie #needmovie #wspomnienczar #pomocywznalezieniu #pomozecie ? #pytaniedospecjalisty #film #filmy #starocie

Cel: Film

Nagroda: Wdzięczność

Wskazówki: Więc film oglądałem jakieś ... 5-10 lat temu :/ Więc pewnie film sprzed 2002 roku...

Akcja filmu: Bandyci (No jeszcze nie było terrorystów xD) porywają autobus z dziećmi dla okupu. Kojarzy mi się do filmu speed niebezpieczna prędkość, cała akcja 'chyba' rozgrywa się w autobusie, wiele rozterek życiowych i głęboki przekaz, ale najbardziej charakterystyczną rzeczą to... że w pewnym momencie te dzieci śpiewają piosenkę której tekst : "Koła w autobusie kręcą się! kręcą się! Wycieraczki w autobusie, szybę trą! szybę trą!" Prosił bym bardzo o pomoc w znalezieniu tego filmu.

Uwaga, tu próbka piosenki

http://www.youtube.com/watch?v=ch0sy5hg7eo

Tylko, że to jakaś lipa bo tamta piosenka była po angielsku i tłumaczona przez lektora :)
  • 5
  • Odpowiedz
@Thanos: O #!$%@? ; D To może być to : D Dziękuje dziękuje bardzo :)

@wycz: Nie pamiętam, mam obraz, że to był wielki żółty amreykański bus, ale może to było to xD Zaraz zobacze czy ciągną tą piosenkę do momentu jak wycieraczki szybe trą : D
  • Odpowiedz