Wpis z mikrobloga

  • 734
Chciałem tylko pozdrowić rowerowego dzbana, który potrafi dyskusję zamknąć usuwając komentarze i blokując wszystkich. Przed chwilą miał 60 komentarzy normalnych ludzi, którzy próbowali mu powiedzieć jak jest, a teraz zostały tylko te które mu przyznają rację xD chłopie Ty sie chyba w chowie klatkowym uchowałeś xD @reddin pozdro 600 #rower #szosa
ladzinsky - Chciałem tylko pozdrowić rowerowego dzbana, który potrafi dyskusję zamkną...

źródło: comment_1625388078fGDBWbbq6EfSMTG2Rw3u4w.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
  • 720
@ladzinsky w niektórych aspektach miał odrobinę racji, ale zgnilem przepotężnie z jego teorii, że pokrzywią mu się obręcze w rowerze MTB jak będzie jechał po kostce brukowej xD
  • Odpowiedz
w niektórych aspektach miał odrobinę racji, ale zgnilem przepotężnie z jego teorii, że pokrzywią mu się obręcze w rowerze MTB jak będzie jechał po kostce brukowej xD


@IIIlIII: Napisałem coś zupełnie innego, ale sobie dopowiadasz. Na filmie nie jadę MTB.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@ladzinsky: Jak Cię koleś denerwuje to go czarnolistuj, a nie robisz toksyczne telenowele dla ubogich. "PROSZE PANI ON USUNOŁ KOMENTASZE A NIE MOZE BO MOJE NAJMOJSZE I MA TO WIEDZIEC". Ludzie, ile wy macie lat, bo takie zachowania to ja pamiętam z późnej podstawówki/no i może gimnazjum.
  • Odpowiedz
  • 34
@krol_magnezu @reddin

Rower to pojazd i jedzie się jezdnią a nie chodnikiem. Do tego gufno chodnikiem na którym tylko można uszkodzić obręcze.

A wcześniej że na chodniku jest niewygodnie i istnieje ryzyko uszkodzenia sprzętu ( ͡º ͜ʖ͡º) pisałeś, że szosą też nie jechałeś czyli raczej rowerem któremu niestraszne są nierówności głębokości frezu kostki brukowej xD
IIIlIII - @krol_magnezu @reddin 
 Rower to pojazd i jedzie się jezdnią a nie chodniki...

źródło: comment_16253889338Up0zEoNQ85jYke3EtHwdR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ladzinsky: Tyle twoje co sobie pojęczysz na wykopie, za chwilę idę na rower i będę jechał tak jak mi się podoba, bo to zgodne z przepisami.


@reddin: to tak samo jak ty, pokrzyczysz sobie na wykopie jak to jesteś uciśniony na polskich drogach i tyle z tego xD
  • Odpowiedz