Wpis z mikrobloga

  • 5351
Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokuratura sprawca był nawalony. Jechał ok 120 - 140. Nagłośnijmy te sprawę bo na lokalnych forach już zlecieli się obrońcy sprawcy i pewnie jego rodzinka.
#wypdaki #stopwarioatomdrogowym
fot. Marcin Radzimowski

https://echodnia.eu/podkarpackie/tragiczny-wypadek-w-jamnicy-po-zderzeniu-dwoch-audi-zginelo-malzenstwo-podrozowali-z-malym-dzieckiem-zdjecia/ar/c16-15694562
https://tyna.info.pl/jamnicawypadek0507/
motyk - Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokura...

źródło: comment_1625381022IWfprJMdPg7FUytgX8LegL.jpg

Pobierz
  • 268
  • Odpowiedz
  • 1
@miki4ever ja nadmiernej prędkości się oduczyłem jak przesiadłem się z osobówki do autobusu od tamtego momentu każdy limit prędkości jest dla mnie święty i go nie przekraczam nawet jak osobówkę prowadzę. Najgorzej że ludzi to wkurza i potrafią wyprzedzać na podwójnej ciągłej nawet. Ostatnio właśnie miałem taką sytuację, że mnie dwa auta wyprzedziły na podwójnej plus przejściu dla pieszych.
  • Odpowiedz
@skibi: W podświadomości napewno. Ale czy będzie pamiętać cokolwiek to jest rzecz niepewna. Ja pierwsze wspomnienia mam z okresu gdy miałem 4 lata, rodziców pamiętać raczej nie będzie, ale sam wypadek jako traumatyczny zapamiętać może.
  • Odpowiedz
@motyk: Najgorsze w takich wypadkach jest to, że możesz całe życie jechać rozsądnie, mieć oczy w dupie, a i tak zostaniesz zmieciony przez jakiegoś śmiecia. Ewentualnie zostaniesz zależną od innych kaleką do końca życia, w sumie nie wiem co gorsze.

Zadajesz sobie pytanie, skąd ci pajace się biorą, i potem dostajesz odpowiedź

Zrozum, gdy ktos ma sportowe auto i umiejetnosci to nie powinien musiec zwalniac do 80 km/h bo jakis urzednik tak arbitralnie ustalil. I jak on to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: ty nic nie pamiętasz jak miałeś 3 lata? bo ja pamiętam doskonale, jak miałem 3 lata przeprowadzaliśmy się do nowego domu, pamiętam każdy szczegół jakby to było wczoraj.

@bobson92: co za różnica czy pamięta się coś z wieku 3 lat...
Gdy będzie miał 4 lata, to rodzice będą znów?
Gdy będzie miał 5 lat, 10, 15... rodziców już nie ma, elo.
  • Odpowiedz
  • 41
Czytałem komentarze, pod jednym z artykułów dotyczącego tego wypadku, to już widać jak rodzina, czy też znajomi sprawcy wypadku, zaczynają go bronić, i grożą pozwami, wszystkim, którzy go obrażają lub nazywają mordercą. Czyli wiadomo, w jakim kierunku pójdzie cała sprawa. Najlepsze jest to, że ktoś się zdradził, jaka będzie linia obrony, bo napisał, że nie wiadomo czy był pijany, bo badanie krwi pod kątem zawartości alkoholu, będzie zafałszowane, ponieważ dostał leki zaraz
  • Odpowiedz
@ksndr: sa w tym miejscu 2 identyczne drogi wyjazdowe ze stalowej woli. Jedna na tarnobrzeg, druga na przyszów. Wyjazd z miasta, las i droga. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialem wypadek na drodze na przyszów a jezdze tamtedy dwa razy dziennie. Na tarnobrzeg wypadkow nie zlicze a śmiertelnych kilka w roku
  • Odpowiedz
@motyk: #!$%@?ąc od tematu, #!$%@? mnie ze coraz częściej u lekarza mają wszyscy #!$%@? i pójdziesz z czymś nietypowym do nich albo sprawa będzie medialna, to od razu wychodzą twoje dane, zdjęcia i informacje medyczne. Za takie coś te pielęgniarki powinny dostawać #!$%@?, jest coś takiego jak tajemnica lekarska. Wszystko ma zostać w szpitalu, a nie że wejdzie głupia #!$%@? na fejsa i wrzuci zdjęcia "patrzcie kogo dzisiaj nam przywieźli
  • Odpowiedz
ale to dziecko i tak #!$%@? rozumie


@korporacion: ciebie małpy w dżungli cię wychowywały, że serio nie wiesz na jakim poziomie rozwoju jest 3 latek i jak zachowują się dzieci w tym wieku zostawiane przez rodziców w przedszkolach?
  • Odpowiedz