Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czym różnią się te wszystkie #nakladki od przeróżnych firm?
#invisalign, #usmile, #hellosmile, #smilenation, etc. Różnice w cenie są spore, więc nie wiem które rozwiązanie jest najlepsze w relacji jakość/cena.
Z tego co znalazłem w sieci Hello Smile jest sporo tańsze od Invisalign ze względu na to że właściciel jest również producentem też nakładek, a więc może zaoferować niższą cenę. Ciężko znaleźć obiektywne opinie, stąd ten post :)

W poprzednim roku dostałem wycenę #invisalign na 15k, teraz zaś wartość leczenia wzrosła do 17k.

Pytanie do osób które skorzystały z tej opcji. Czy przed zdecydowaniem się na nie, ortodonta zobrazował wam potencjalny efekt leczenia w postaci wizualizacji, animacji?

Miałem 2 wizyty w tej sprawie. Na pierwszej miałem robiony model 3D, dokładne zdjęcia zębów, dostałem skierowanie do kliniki na wykonanie zdjęcia cefalometrycznego po czym nastąpiła kolejna konsultacja z ortodontą. Mimo to nadal nikt mi nie przedstawił przytoczonego wyżej efektu przed/po zastosowaniu nakładek. Dostałem jedynie odpowiedź, że koszt wizualizacji wynosi 2k i jeśli się nie zdecyduje to ta kasa przepada.
Trochę dziwne zachowanie, szczególnie że u nich zostawiłem sporo kasy :D
Cześć @SkrytyZolw ;)
#stomatologia #zeby #estetyka #ortodoncja
  • 36
  • Odpowiedz
Hej też mam dla was kod rabatowy na 500 zł, ja niestety przegapiłam okazję skorzystania z waszych bo trzeba pójść z kodem już na pierwszą wizytę czyli na skany zębów. Pamiętajcie. Tu kod : 9EBFHVEF. :)
  • Odpowiedz
@Miczku2397:

U mnie leci 2 miesiąc na dr smile.
Kilka wizyt kontrolnych u stomatologa, reszta przez apke.
Do tej pory wszystko pod kontrolą.
Udostępniem kod zniżkowy 500PLN
KAC4Y3AP
  • Odpowiedz
Po 4 miesiącach DR SMILE zamknęli szparę pomiędzy jedynkami. I wogule wyprostowali mi żeby jak z Hollywood,serdecznie Polecam.
Jak ktoś by chciał 500 zł taniej to tu macie KOD: 52QL6CEG
  • Odpowiedz
@danio_96: mój syn ma założone invisalign - one są tez dla dzieci. Koszt leczenia to 14500, z opieka ortodonty. Efekty po pół roku widać bardzo duże, natomiast samo leczenie potrwa jeszcze rok.
Ja nosze dr smile. Wychodzi nieco taniej, bo 11500 plus 2000 za drucik.
Jeśli ktoś ma ochotę na zniżkę 1200 zł na leczenie, to kod: WXADB7TU
  • Odpowiedz
I jak efekty i wrażenia po kilku miesiącach? Właśnie miałem telefon z omówieniem procesu, wyszło 5 miesięcy, za 8k zł (w tym już 1k zł zniżki z jakiegoś kodu, co mi dali podczas skanowania zębów).

Jak oceniacie efekty i przede wszystkim obsługę lekarza prowadzącego? Czujesz się zadbany, chodzisz na kontrole czy tylko fotki wysyłasz w aplikacji?

@solla
@kongoku
@kapewu
@fuckyt
@Miczku2397
@Naws
@110domini
@Monikapo
@danio_96
  • Odpowiedz
  • 1
@kaczoor u mnie dwójka nie wskoczyła na miejsce, mimo dodatkowych nakładek. Ciekaw jestem co będzie dalej, dziś składam reklamację. Lekarze spoko.
  • Odpowiedz