Wpis z mikrobloga

Doskonale pamiętam rządy Tuska i jak bardzo miałem go dość. Ale w porównaniu do PiS to były aniołki. Porównaj sobie afery jak zegarek Nowaka, czy ośmiorniczki z przewalonymi milionami, robieniu kasy na Covidzie, czy zrobieniem z TVP partyjnego ścieku.
Mam nadzieję, że KO będzie rządzić z Wiosną, lub Polską2050 bez kukizów, PSLu i konfederatów.
I mam nadzieję, że połowa obecnego rządu pójdzie siedzieć.


@ThirtyDoorKey: @Wojtas_The_Smieciarz:
@Wojtas_The_Smieciarz: Tuska nie szanuję od czasu podniesienia vatu. Mial od cholery czasu by polepszyc zycie Polakom, by obnizyc podatki, podniesc kwote wolną od podatku, obnizyc akcyze na paliwo, moglbym tak wymieniac. Przykre ze w Polsce istnieje jedynie Tusk/Kaczynski. Nie zasluzylismy na nic innego jak oplucie i biedę. Gardzę tuskiem, pisem, a najbardziej gardzę polskimi wyborcami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtas_The_Smieciarz: ten człowiek dosłownie pluł wam polaki w mordy a wy go czcicie i szanujecie po tym wszystkim XDDDDD


@ThirtyDoorKey: i to jest w tym najtragiczniejsze że i tak wydaje się być lepszą opcją niż cały PiS xD Dla tego państwa z dykty już nie ma ratunku