Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@mastalegasta: No tak. Ale przecież ci ludzie robią to na własne ryzyko.

Chcesz zakazać jazdy samochodem bo w ten sposób ginie / ulega kalectwu więcej osób niż np przy locie samolotem czy chodzeniu pieszo? Przecież twoja logikę można dowolnie rozszerzać. Bardzo szybko dojdziemy do delegalizacji kościoła katolickiego który sprzyja chorobom kolan.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
@mastalegasta: Klasyczna konserwa jest klasyczna. Coś Ci ucięło cytat:

Dla niniejszej dyskusji ważne jest to, że wielu molestujących dzieci nie można w sensowny sposób opisać jako homoseksualistów, heteroseksualistów lub biseksualistów (w zwykłym znaczeniu tych terminów), ponieważ nie są oni tak naprawdę zdolni do nawiązania relacji z dorosłym mężczyzną lub kobietą. Zamiast płci ich pociąg seksualny opiera się przede wszystkim na wieku. Osoby te – które często określa się jako zafiksowane (w
@mastalegasta
@Iskaryota
@RandomowyMetal
@BarszczZUkraincow
@jan_zwyklak
@#!$%@? a wiecie co? Ja mam #!$%@? kto jest jakiej orientacji czy wyznania. Czy jest "klechą" czy "pedałem". W tej całej waszej kłótni wyzywacie się wzajemnie i pakujecie politykę gdzie się da pomijając najważniejszy problem. Zapominacie o dobru dziecka. Dla Was nie jest istotne że pedofil żyje i krzywdzi dzieci (jednocześnie siebie, ponieważ często wynika to z jego choroby psychicznej spowodowanej cierpieniem w życiu dotychczasowym). Dla Was