Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Wrzuciłam wczoraj post narzekająco pytający, o tym ze moje auto nie przeszlo przeglądu i wraz z pytanie o szacunkowy koszt naprawy. Dostalam kilka sensownych odpowiedzi, ale przyszlo sporo osob z ktore wpadło sie pośmiać ze nie mam super auta z 2021 roku i ze wgl jeżdżę złomem. Mpje auto obiektywnie niw jesr stare, nie uważam tez jadę nim za powod do wstydut, a fakt ze nie skacze z radości ze wydam spora kase na naprawę w oczach niektórych czynił mnie'
1. Biedakiem, którego na nic nie stac i powinien wgl wstydzić się ze ma to auto.
2. Biedakiem które stwarza zagrożenie na drodze, bo mu smutno ze auto nie przeszło przeglądu. Jeżdżę naprawde bardzo przepisowo, a moje niezadowolenie wynikało bardziej z emocjonalnego przywiązania do samochodu i overreact, bo to pierwsza taka kontrola dla mnie i mojego autka.
Może to duży błąd, że liczyłam na normalene odpowiedzi na Mirko (kilka dostałam!) , może nawet po cichu ma jakieś odrobine wsparcia... Poznalam tu naprawdę sporo wspaniałych osób, ale chciałam po prostu napisac ze czasem po prostu warto wykazać pdrpbine empatii zwłaszcza jeśli widać ze ktoś jest przytłoczony sytuacja. Slowa, nawet w internecie potrafią ranić.
Zdaje sobie, że zadnego trolla, ani patrzących na mnie sądnie z góry mirków to nie interesuje, ale może potrzebowałam to skrobnąć, bardziej dla siebie niz dla nich.
#rozkminy #gorzkiezale #narzekajo #oswoadczenie
  • 59
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hurtwish: jeśli masz wylewać żale to lepiej to robić na trzeźwo. Problemem najwyraźniej jest, że nie masz kogo się poradzić w realnym życiu i za bardzo chcesz polegać na ludziach z Internetu w którym jest pełno przeroznej maści osób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hurtwish: nie Ciebie, a Twoje zachowanie. Tak się składa, że tamten post też skomentowałem dlatego zatrzymałem się również przy tym. Portal ze śmiesznym obrazkami to nie jest grupa wsparcia, nie oczekuj zbyt wiele.
@hurtwish: nie przejmuj się. Stacja diagnostyczna stacji diagnostycznej nie równa- doskonale wiem gdzie pojechać by dostać przegląd, a gdzie przeglądu bym nie dostał.
Samochody, jak samochody- wymagają trochę wkładu finansowego.
Ja kupilem sobie auto za 30k i jeżdżę nim już 3 lata, co roku wkładam w niego 1200zł (około) żeby utrzymać go w pedantycznym stanie. Jak Cie nie stać na auto to jeździj autobusem, a nie stwarzaj zagrożenie na drogach publicznych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shaelix92: ja to nie chodze na pazurki, maluje sama jak maluje pbraz przy okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sero nie jestem pasjonatka prowadzenia samochodu , jeżdżę bo muszę a jak nie muszę to ide i jeżdżę komunikacja miejska