Wpis z mikrobloga

Przecież ludzie którzy dwa razy do roku auta używają to taniej by było taksówkę wziąć jak samo oc płacić.


@entropy_: no dokladnie. podobnie teraz widze jest z samochodami elektrycznimi. kazdy musi miec zasieg conajmniej 500km zeby raz na rok nad morze pojechac xD a jak szukaja pracy to max 10km od domu bo przeciez nie stac ani na paliwo ani prąd xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@safemoon: z zasięgiem elektryków to jeszcze rozumiem bo z powodu zasięgu porzuciłem auto na gaz i przesiadłem się na diesla. Miałem wrażenie przez chwilę że ja nic nie robię tylko na stacji bez przerwy stoję, podtlenek lpg dłużej się tankuje, dłużej czeka bo zazwyczaj jest tylko jeden dystrybutor na całą stację i mniejszy zasięg na baku. Jak ktoś więcej jeździ niż 10km do pracy to rzeczywiście elektryk jest za mało elastyczny
Kurde, u mnie pod blokiem jest miejsca tyle co nic patrząc na ilość klatek. Z tyłu wybudowali nowy parking na setki samochodów, ale wszyscy tam parkują w ostateczności, bo mimo wszystko jest trochę dalej. Koleś od 10 lat ma zaparkowany samochód na tym głównym parkingu, na dodatek między liniami, więc zajmuje dwa miejsca. Pod nim rośnie już trawka, bo jest nieruszany od tylu lat. Rozkminiam na #!$%@? w ogóle trzymać taki samochód,
Odpowiedź na pytanie dlaczego jakiś dziadek akurat to miejsce wybrał jest prosta, to miejsce przy lampie. Dziadek do tej lampy przypina przyczepke bo się boi żeby nikt nie zajumał.