Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@entropy_: u nas tata ma mniejsze auto to zastawia z tyłu skuterami auto, by nie marnować dwóch miejsc parkingowych. Jest spoko z mieszkańcami ale odkąd przyjeżdża na remonty bloku obok typ w lanosie z gazem to kilka razy wjechał nam w to miejsce
  • Odpowiedz
@babygirl6969: u mnie na parkingu pod blokiem somsiad sobie tabliczkę z własną rejestracją postawił, że niby jego miejsce xD parking oczywiście ogólnodostępny dla mieszkańców bez możliwości wykupienia miejsca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@100cupsofcoffee: Nie. W tym miejscu od roku stało to samo wozidło, sporadycznie ruszane. Kilka metrów dalej inny kapelusznik też się rusza raz na dwa miesiące i zawsze jak wraca to staje prawie w poprzek. Tylko ten mimo że nie umie między kreski wjechać to przynajmniej się nie upiera żeby wrócić na to samo miejsce. Uroki blokowiska ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@r0bs0n: nad tym się nie zastanawiałem. Ale nie zdziwiło by mnie nic a nic gdyby się okazało że od tygodnia zbierał te cztery kostki po całym mieście żeby dzisiaj autem się ruszyć autem tam gdzie akurat potrzebował pojechać.
  • Odpowiedz