Wpis z mikrobloga

@mogadishu: też tak robię, bo lubię mieć auto pod domem, a nie latać na drugi koniec ulicy. W sumie pod domem trzymam dwie osobówki i jednego busa i jak wyjeżdżam busem, to zastawiam miejsce osobówkami, bo po robocie nie miałbym szans wieczorem znaleźć miejsce dla długiego busa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@entropy_: u mnie jest kilka takich głębokich miejsc parkingowych, prostopadłych do chodnika. Ktoś trzyma tam starego gruza co trawą zarasta i parkuję sobie za nim. Przecież nikt inny by tak nie zrobił bo hurr durr nie mogę wyjechać! ;D
spoko, u mnie jest typ który wyjeżdżając z parkingu podziemnego (miejsca prywatne) za każdym razem stawia sobie 4 slupki xD jakby ktos mial mu wjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@entropy_: O #!$%@?, przypomina mi podwórko mojego dziadka.
Tam maja pełno takich staruchow wiec, uwaga, płac podzielili linkami, wyznaczająca sobie miejsc parkingowe xD takie na wysokości kolan, z odpinana kłódka. Dziady między sobą ustaliły niby miejsca a i tak czasem się kłócą i zakładają dodatkowe kłódki xD i wyznaczają sobie miejsca pomiędzy tymi linkami zakładając nowe linki.