Wpis z mikrobloga

#neuropa #wykop #szury #bekazprawakow

Ej, a może byśmy zaczęli robić "double down" na szurach i udawali że naprawdę wszyscy jesteśmy członkami spisku ogarniającego:

1. Wszystkie rządy
2. Wszystkie media
3. Wszystkich lekarzy
4. Wszystkie firmy farmaceutyczne
5. Wszystkich farmaceutów
6. Wszystkie służby rządowe
7. Wszystkich naukowców
8. Miliardy tajnych agentów twierdzących że się zaszczepili i twierdzących że nie boją się szczepień

W końcu dla szura spełnienie wszystkich powyższych warunków jest prostsze niż po prostu:

1. Szczepienia po prostu #!$%@? działają i jak nie masz pecha to są bezpieczne (ale jak ktoś ma pecha to i od ibuprofenu może dostać krwotoku z odbytu)

Zacznijmy odgrywać dla nich tę scenkę i może #!$%@? im na tyle, że odepną sobie kabel od internetu i #!$%@?ą do Amazonii w strachu przed NIMI KTÓRZY SĄ WSZĘDZIE?

Nie wiem, jak dla mnie mogą nie spać w nocy i łysieć ze stresu ¯\_(ツ)_/¯
  • 12
@Khaine: Masz też problem z roliczeniem przelewu w PIT? Uznać to za darowiznę, zadatek na onkologa czy główny dochód?

Próbowałem się skontaktować z lokalną Lożą Masońską ale piszą że na razie zawieszają działalność ze względu na zbiory adrenochromu z szyszynek dzieci na wielką ucztę z Merkel, Sorosem i Bidenem w sprawie restytucji granic z 1914.
Masz też problem z roliczeniem przelewu w PIT? Uznać to za darowiznę, zadatek na onkologa czy główny dochód?


@rebel101: No nie żartuj, przecież skarbówka wie żeby się tego nie czepiać. Rozkaz był przecież z samej góry.