Wpis z mikrobloga

Poczułam się jak gówno. Wczoraj byłam z chłopakiem na basenie, zaraz po basenie zadzwonili znajomi czy nie wybierzemy się na pizze, oczywiście zgodziliśmy się. Atmosfera była miła, wszyscy uśmiechnięci tylko mój chłopak siedział jakiś naburmuszony, ani razu nie popatrzył się w moją stronę. Jak już się rozeszliśmy do domów, chłopak powiedział, że jak już wiedziałam że pójdziemy na pizze to dlaczego nie zrobiłam sobie makijażu, że powinnam dbać o swój wygląd etc. Byłam schludnie ubrana, włosy miałam też ułożone, tylko nie miałam cholernego makijażu. Zatkało mnie, zrobiło mi się bardzo przykro. Teraz myślę jak zareaguje jak będę miała zmarszczki, albo rozstępy po ciąży? ja #!$%@? jakie to przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Powiedzcie mi bo sama już nie wiem, może miał rację i to ja po prostu przesadzam?
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #gorzkiezale

Co sądzicie?

  • Mam rację 87.9% (3853)
  • Przesadzam 12.1% (531)

Oddanych głosów: 4384

  • 98
  • Odpowiedz
@Vastusia: Nie maluje się nigdy (poza wielkimi wyjściami jak wesele), a mam 24 lata i jakby mi facet tak powiedział, to bym go wyśmiała. Makijaż to nie jest jednoznaczne z dbaniem o siebie, co za dzban z niego. Nie przejmuj się! Każdy ma prawo wyglądać tak jak chce
  • Odpowiedz
@Vastusia: Nie wiem ile masz lat ale znałem laskę co chodziła z przystojnym siatkarzem. Sama bardzo ładna, starsza od niego o 2 lata. Chodził z nią i ruchał ze 5 lat. Ona czekała już na oświadczyny.
Pewnego razu powiedział jej że bez makijażu ma się nie pokazywać ze znajomymi wspólnymi. Bo wstyd. Miała ze 26 lat i ładną twarz.
Chwilę potem ją zostawił dla młodszej.
  • Odpowiedz
@Vastusia: Zasadniczo nie ma to sensu, koleś się Ciebie wstydzi bez makijażu. Wyobraź sobie co się stanie za 10 lat. Albo wymieni Cię na lepszy model, albo będzie robił inne jazdy tego typu żeby wymusić na Tobie zmianę nawyków i codziennie malowanie. Nie powiem: "To zła partia jest", ale to zła partia jest. Normalny facet uwielbia swoją dziewczyne nawet kiedy ta obudzi się rano rozczochrana i bez mejkapu. Radziłbym z
  • Odpowiedz