Wpis z mikrobloga

to jak w takim razie wygląda Twoje życie? (


@lktr1: obecnie jeżdzę jako kurier i spotykam kobiety, ktore nawet nie potrafią na stronie wypełnić rubryk z nazwiskiem, adresem i tam gdzie adres domowy wpisuja notorycznie adres email
Ale za to mają ładne buzie i duzego Suv-a od męża i przewaznie siedzą w ogrodach z podobnymi sąsiadkami przy lampce winka, podczas gdy męzowie #!$%@?ą na nowe zachcianki ( ͡° ͜ʖ
Tak jak moich innych koleżanek, siedzę na bezrobociu, nadwaga 20 kg, nie sprzątam, nie gotuje, mój niebieski haruje na 2 zmianach, żeby spełniać moje zachcianki No i nic nie potrafię zrobić XD


@somskia: Ja głęboko wierzę, ze jesteś w moich 15% i wnosisz wiele do związku
Ale nie solidaryzuj się tylko dlatego, ze tamte 85% mają jajniki jak ty, to nie powód.
One są pasozytami, żerują na organiźmie a i przy
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Twojego zdania nie da się zmienić bo masz confirmation bias i po prostu niskie mniemanie o kobietach. Trudno ci zrozumieć, że poza twoimi doświadczeniami jest jeszcze cały świat, który ignorujesz. Jesteś męskim szowinistą i nawet się tego nie wstydzisz. Rzucasz negujące/dwuznaczne komplementy kobietom, które mówią, że takie nie są - słowa „to ty musisz być w tych 15%”. To nie komplement dla tej kobiety ani potwierdzenie twojej tezy. Twoja teza