Wpis z mikrobloga

krutka piłka: poproszę zajebisty film z lat 80-90. mam dość zawodzenia się na filmach, które wybieram na netflixie/hbo. wszystko jedno jaki gatunek, ale jak coś to najbardziej lubię horrory/thrillery. mogą być też klasyki, bo jestem analfabetą filmowym
#film #horror
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CipuncjaPrzepychu: z tego co kojarzę to jego premiera zbiegała się z jakimś kinowym hitem. Na przykład zajebiste Equilibrum straciło na tym, że miało premiere razem z Matrixem

pastisze są fajne, bo uwydatniają tylko i wyłącznie to za co lubimy rzeczy, które parodiują. No chyba nie muszę tutaj przywoływać komedii Mela Brooksa
  • Odpowiedz
@MagnusMaximus69: i w sumie nie tak całkiem głupie, takie stare science-fiction fajnie się ogląda z perspektywy dzisiejszych lat
jak idziemy w te klimaty to musi się pojawić pamięć absolutna
a jak arnie to oczywiście predator który dopiero chyba w xxi wieku został doceniony
  • Odpowiedz
pamięć absolutna


@Pangia: wiem, że kiedyś oglądałam i mi się podobało. Nie pamiętam z tego nic, więc może sobie przypomnę. A predatora znam bardzo dobrze i lubię, za dzieciaka scena oprawiania czaszki mną wstrząsnęła xD

Ogólnie mi się wydaje, że kiedyś przy tych filmach się bardziej starali i można było wyłapać pasjonatów, którzy po prostu lubili robić filmy albo efekty specjalne, albo zdjęcia. Teraz jest dużo pozycji, które wydają się
  • Odpowiedz