Wpis z mikrobloga

Jaką przesyłkę wybrać przy zamawianiu z Chin lub z EU aby nie zapłacić VAT i dodatkowych opłat?

Na Banggood lub innych sklepach należy wybrać:
Priority Line (zwalnia z VAT przy wysyłce z Chin jak i z EU)
Priority Mail(dostępna tylko przy wysyłce z EU)
European Railway Direct Mail – dostawa z Chin ciężkich przedmiotów jak np hulajnogi
Jeżeli zamawiasz do innego kraju niż Polska metoda wysyłki która zwalnia z VAT to:
Banggood Express(dostępna na Banggood)

W serwisie aukcyjnym Aliexpress:
Tutaj jednak vatu nie ominiemy
W przypadku produktów do 150 Euro vat płacimy w koszyku.
Powyżej 150 Euro vat płacimy listonoszowi / kurierowi.

W Banggood Priority line działa i zwalnia z vat skutecznie od lat, w razie czego z automatu zaznacza nam się ubezpieczenie od vat w koszyku.

#aliexpress #banggood #gearbest #dhgate #zakupyzchin #lowcychin
LowcyChin - Jaką przesyłkę wybrać przy zamawianiu z Chin lub z EU aby nie zapłacić VA...

źródło: comment_1625119258WHeyfsxkrOHv7cxNOgXZ4D.jpg

Pobierz
  • 8
@saczuser: tutaj wyjaśnione wszystko:
https://www.lowcychin.pl/jaka-przesylke-wybrac-przy-zamawianiu-z-chin-aby-nie-zaplacic-vat/

Jaką przesyłkę wybrać przy zamawianiu z Chin lub z EU aby nie zapłacić VAT i dodatkowych opłat?

Na Banggood lub innych sklepach należy wybrać:
Priority Line (zwalnia z VAT przy wysyłce z Chin jak i z EU)
Priority Mail (dostępna tylko przy wysyłce z EU)
EU Priority Shipping (dostępna tylko przy wysyłce z EU)
European Railway Direct Mail – dostawa z Chin ciężkich przedmiotów jak np
@LowcyChin: No dobra, ale tu jest wysyłka z Chin i jest opcja wysyłki Priority Mail, a Ty piszesz że dostępna tylko przy wysyłce z EU. Czytałem to u Was (bo nie chcę zawracać głowy), ale to mi właśnie nie pasowało, że jest wysyłka z CN, a opcja PM jest dostępna.
https://www.banggood.com/Portable-DIY-Mini-Spot-Welder-Machine-with-LCD-Display-Automatic-Touch-Welding-Mode-for-18650-Battery-12V-Car-Battery-Super-Capcitor-p-1694146.html?cur_warehouse=CN&rmmds=mywishlist